Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Wodnika

Słońce przebywa w życzliwym znaku Bliźniąt do 21 czerwca, kierując energię na wszystko, co sprawia przyjemność i służy rozrywkom oraz osobistemu rozwojowi, będziecie w tym czasie bardzo kreatywni, skłonni do romansowania oraz nawiązywania licznych kontaktów. Do połowy miesiąca Słońce nie tworzy aspektów, energia więc płynąć może bez zakłóceń, dopiero w okolicach 14 czerwca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Strzelcu, wybuchną emocje, związane z relacjami przyjacielskimi i miłosnymi, także dzieci mogą przyczynić się do utraty równowagi emocjonalnej.

Od 14 do 18 czerwca Słońce w trygonie do Saturna w waszym znaku i w kwadraturze do Neptuna w Rybach pomoże uzyskać autorytet i wykazać się profesjonalizmem, jednak sprawy związane z dochodami lub stanem posiadania okażą się zagmatwane, ktoś może was chcieć wykorzystać lub złoży nieuczciwą finansową propozycję. 21 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, kierując uwagę na stan zdrowia oraz warunki pracy. Pod koniec miesiąca, 29 czerwca, dojdzie do nowiu Księżyca w Raku w kwadraturze do Jowisza w Baranie, co przyniesie rozpoczęcie nowego projektu o zasięgu międzynarodowym lub związanym z edukacją, wymagać jednak będzie sporego nakładu pracy.

Wenus w Byku przebywa do 23 czerwca, może więc rozwinąć w tym czasie pełnię swojej mocy, oznacza to rozwój uczuciowy i emocjonalny, sytuacja materialna w rodzinie się poprawi – zwłaszcza między 10 a 13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, zaskoczą was osoby bliskie sercu. Od 17 do 23 czerwca aspekty Wenus z Saturnem, Neptunem i Plutonem, wzbudzą zmienne reakcje – pojawi się nadzieja i romantyczne uczucia wyższe, uświadomicie sobie własne ograniczenia, ale namiętność pokona wszelkie trudności, na planie materialnym natomiast aspekty mogą sprawić, że pojawią się w tajemniczy sposób dodatkowe pieniądze, staniecie się jednak wymagający, bo uznacie, że nie są wystarczające, ostatecznie jednak trygon Wenus do Plutona pozwoli cieszyć się upragnionymi zyskami. 23 czerwca Wenus opuści znak Byka i wejdzie do przyjaznych Bliźniąt, co sprzyja nawiązywaniu wakacyjnych romansów, zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z Jowiszem, poczujecie się usatysfakcjonowani i spełnieni.

Mars przez cały miesiąc przebywa w impulsywnym Baranie, staniecie się bardzo mobilni, skuteczni i szybcy w przekazywaniu informacji oraz nad wyraz asertywni. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do przebywającego w waszym znaku Saturna uczyni was bardzo skutecznymi w egzekwowaniu swoich praw, pozostańcie jednak ostrożni, bo w pierwszych dniach lipca kwadratura Marsa do Plutona może wywołać bardzo silną, wręcz agresywną reakcję na próbę stosowania przymusu lub presji zarówno ze strony innych osób, jak i przez was samych.

Merkury w Byku 3 czerwca zmieni bieg na prosty, co jest bardzo dobrą informacją, poprawi się bowiem komunikacja oraz sposób dysponowania finansami. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże przeprowadzić swoją wolę. 13 czerwca Merkury ponownie zawita do życzliwych Bliźniąt, którymi włada, wzrośnie pomysłowość i kreatywność, staniecie się bardziej błyskotliwi, sprawność intelektualna się poprawi a przekaz informacji okaże się łatwy i przyjemny. Umysł najlepiej będzie wam pracował między 18 a 22 czerwca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, nawiążecie międzynarodowe kontakty, które zaprocentują rozwojem osobistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *