Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Ryb

Słońce w Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, warto ten czas wykorzystać na umocnienie więzi rodzinnych, uwaga bowiem pójdzie w kierunku budowania relacji z domownikami. Sprawy domowe pochłoną was w pierwszej połowie miesiąca, możecie poświęcić im całą energię, Słońce bowiem nie tworzy w tym czasie ważnych aspektów. 14 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, emocje wzbudzą trudności w pogodzeniu potrzeb zawodowych i rodzinnych, od 14 do 18 czerwca natomiast Słońce znajdzie się w sprzecznych aspektach ze stabilizującym Saturnem oraz niepewnym Neptunem w waszym znaku – ugruntujecie swoją pozycję w rodzinie, zainwestujecie w nieruchomości lub doprowadzicie do trwałych zmian w domu, poczujecie się jednak pełni wątpliwości czy postępujecie słusznie i czy aby na pewno realizujecie własne marzenia.

21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do przyjaznego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli oddać się swoim ulubionym zajęciom, uwagę skierujecie na własny rozwój i działalność twórczą. 29 czerwca nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza wyznaczy początek rodzinnego przedsięwzięcia, które co prawda okaże się kosztowne, ale sprawi wiele przyjemności.

Wenus w życzliwym Byku przebywa aż do 23 czerwca, będziecie więc mieć dużo czasu na przyjemność, płynącą z posiadania przedmiotów służących sprawnej komunikacji. Między 10 a 13 czerwca koniunkcja Wenus z rewolucyjnym Uranem wprowadzi radykalną zmianę w bliskim sąsiedztwie, niektóre Ryby zmienią nagle miejsce zamieszkania, inne wybiorą się w krótką, ekscytująca podróż. Między 17 a 23 czerwca korzystny aspekt Wenus z przebywającym w waszym znaku Neptunem sprzyja realizacji marzeń, pojawią się jednak ukryte lęki, wywołane kwadraturą Wenus do Saturna, ostatecznie trygon Wenus do Plutona pozwoli spełnić pragnienia. 23 czerwca Wenus opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, najlepiej poczujecie się we własnym domu, wiele radości czeka was zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w aktywnym Baranie, co będzie miało duży wpływ na wydatki, niektóre Ryby wręcz wpadną w zakupoholizm, inne przeciwnie – z rozwagą zainwestują w rzeczy trwałe, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem. Z wydatkami uważajcie jednak na przełomie czerwca i lipca, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed atakiem na wasz stan posiadania.

Merkury w Byku powróci do biegu prostego 3 czerwca, komunikacja znacznie się poprawi, znów będzie można kupować sprzęt elektroniczny bez obawy, że się zepsuje, a także publikować i zakładać blogi lub strony internetowe. Od 9 do 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pozwoli zmierzyć się z trudnymi wiadomościami wojennymi, niektóre Ryby będą miały kontakt z przepływem dużej ilości pieniędzy. 13 czerwca Merkury opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jest wyjątkowo mocny, w dodatku między 18 a 22 czerwca utworzy bardzo korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co zapowiada wzbogacenie, poprawę sytuacji mieszkaniowej i dobry kontakt z domownikami.

2 komentarze do “Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Ryb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *