Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Raka

Do 21 czerwca Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, co niestety nie jest dla was korzystne, bo osłabia energetycznie, dlatego warto w tym czasie wybrać się na wakacje, aby naładować akumulatory. Szczególnie odpowiednia dla odpoczynku będzie pierwsza połowa miesiąca, ponieważ Słońce nie tworzy w tym czasie ważnych aspektów, co zapewni spokój, dopiero 14 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, wzbudzi to emocje, które mogą odbić się na systemie trawiennym.

Od 14 do 18 czerwca Słońce w trygonie z Saturnem i w napiętej kwadraturze z Neptunem wprowadzi chaos emocjonalny, ponieważ wyobrażenia i oczekiwania w związku z działalnością charytatywną, twórczą lub międzynarodową okażą się nieadekwatne do rzeczywistości, niektóre Raki poczują się rozczarowane, szczególnie jeśli oczekują wdzięczności. 21 czerwca Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie energię i dobre samopoczucie, zaczniecie realizować swoje powołanie. 29 czerwca dojdzie w waszym znaku do nowiu Księżyca w kwadraturze z Jowiszem, co okaże się początkiem nowego zawodowego przedsięwzięcia o międzynarodowym zasięgu, niektóre Raki zdecydują się na kurs w celu podniesienia kwalifikacji, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Wenus do 23 czerwca przebywa w życzliwym Byku, co przysporzy wielu życzliwych znajomych, Raki szukające swojej połówki mają szansę ją znaleźć w gronie przyjaciół między 9 a 13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem. Między 17 a 23 czerwca Wenus utworzy szereg zmiennych aspektów z ograniczającym Saturnem, marzycielskim Neptunem i pożądliwym Plutonem – rozstanie z kimś bliskim wzbudzi tęsknotę, pojawi się namiętność, niektóre oczekiwania nie zostaną spełnione, ale ostatecznie osiągniecie to, na czym wam najbardziej zależy. 23 czerwca Wenus opuści znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, uczucia zaczniecie ukrywać przed innymi, w ostatnich dniach miesiąca czekają was jednak miłe chwile, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, gdzie jest wyjątkowo mocny, w pracy okażecie się szybcy i skuteczni. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Saturna sprzyja inwestycjom w nieruchomości, uda się uzyskać długoterminowy kredyt lub inny rodzaj dofinansowania, pozostańcie jednak uważni, bo kwadratura Marsa do Plutona, która uściśli się w pierwszych dniach lipca, wiązać się może z presją a w niektórych przypadkach nawet mobbingiem.

3 czerwca Merkury w życzliwym Byku wyjdzie z retrogradacji i zacznie podążać we właściwym kierunku, łatwiej się wam będzie porozumieć, szczególnie w sprawach finansowych, lepiej też ułożą się kontakty z przyjaciółmi. Od 9 do 12 czerwca Merkury w trygonie do Plutona pomoże dogadać się nawet z największymi wrogami i oponentami. 13 czerwca Merkury opuści przyjaznego Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest wyjątkowo mocny, druga połowa miesiąca okaże się więc korzystna dla zdobywania wiedzy, szczególnie między 18 a 22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, to również dobry moment dla podróży zagranicznych, osoby, które urlop mają w innym terminie, nawiążą udane międzynarodowe relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *