Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Lwa

Słońce w życzliwych Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, kierując energię na rozwój przyjaźni oraz działalność społeczną, zwłaszcza w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Pierwsza połowa miesiąca umożliwi odpoczynek, ponieważ Słońce nie będzie tworzyć aspektów, dopiero w okolicach 14 czerwca, podczas pełni Księżyca w życzliwym Strzelcu, czekają was emocje związane z potrzebą realizacji swego twórczego potencjału, niektóre Lwy postanowią za wszelką cenę postawić na radość, rozrywkę w gronie przyjaciół lub nawiązanie niezobowiązującego, wakacyjnego romansu, inne odnajdą przyjemność w kontakcie z dziećmi.

Między 14 a 18 czerwca Słońce w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna zachęci do wyboru stabilizacji oraz związku być może ograniczającego, ale dającego poczucie bezpieczeństwa, zamiast relacji obiecujących „gruszki na wierzbie”, układ planet ostrzega, aby nie wierzyć w łatwe i szybkie zyski i radzi oprzeć się na tym, co dobrze znane, zaciąganie kredytów w tym okresie okaże się wyjątkowo nieopłacalne. 21 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energii, dlatego warto w tym czasie skorzystać z urlopu i nie brać na siebie zbyt wiele obowiązków. 29 czerwca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku w kwadraturze do Jowisza, szarpniecie się na coś, na co was nie stać, niektóre Lwy postanowią wyjechać na wakacje za granicę bez względu na koszty.

Wenus w Byku przebywa do 23 czerwca, przynosząc uznanie w sprawach zawodowych, na zaskakujące i dobrze płatne projekty możecie liczyć między 10 a 13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, natomiast okres od 17 do 23 czerwca przyniesie zmienne emocje w związku z aspektami, jakie Wenus utworzy z Saturnem, Neptunem i Plutonem, pojawi się szansa na spełnienie zawodowych marzeń, w których możecie wykazać się kreatywnością, ktoś jednak was ubiegnie lub utrudni ich realizację, ostatecznie trygon Wenus z Plutonem podpowiada, że nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, na czym lub na kim wam zależy. 23 czerwca Wenus wejdzie do życzliwych Bliźniąt, życie towarzyskie nabierze blasku, miłość i uznanie odnajdziecie w gronie przyjaciół. W ostatnich dniach sekstyl Wenus do dobroczynnego Jowisza przyniesie radość ze spotkania w gronie osób, z którymi wiele was łączy.

Mars w życzliwym Baranie przebywa przez cały miesiąc, wpływając na aktywność i skuteczność we wszystkich działaniach związanych z edukacją oraz podróżami, końcówka miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Saturna przyniesie przełom i pokonanie przeszkód, jakie mogłyby pojawić się w tych dziedzinach, zachowajcie jednak ostrożność, bo nacisk i presja przyniosą odwrotny skutek i odbiją się negatywnie na zdrowiu, kiedy w pierwszych dniach lipca Mars utworzy napiętą kwadraturę z transformującym Plutonem.

Merkury w Byku wyjdzie z retrogradacji 3 czerwca, od tego momentu poprawi się komunikacja w pracy, łatwiej będzie dotrzymać terminów, można już podpisywać umowy bez obawy o zmianę ustaleń. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona sprzyja twardym negocjacjom, uda się przeprowadzić swoją wolę, szczególnie w zakresie wynagrodzeń. 13 czerwca Merkury opuści znak Byka i wejdzie ponownie do życzliwych Bliźniąt, życie towarzyskie nabierze tempa, poznacie wiele nowych osób. Okres od 18 do 22 czerwca szczególnie sprzyja podróżom zagranicznym oraz kontaktom z VIP-ami i celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *