Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Raka

Słońce tranzytuje znak Bliźniąt do 21 czerwca, zanim wkroczy do waszego znaku, warto więc w tym czasie wybrać się na urlop, a przynajmniej zrezygnować z bardziej wymagających zadań, bo możecie odczuwać potrzebę izolacji, osłabienie i spadek energii życiowej. Słońce w trygonie do Saturna, pod którego wpływem pozostaniecie do 5 czerwca, ułatwi ustabilizowanie zasobów na równym poziomie i zachęci do uporządkowania wspólnych finansów.

Częściowe zaćmienie Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, do którego dojdzie 10 czerwca, może wywołać wspomnienia wydarzeń, o których chcieliście zapomnieć – zmierzenie się z ukrytymi myślami i emocjami  okaże się bardzo oczyszczające oraz rozwijające duchowo i emocjonalnie. Między 10 a 20 czerwca dojdzie także do drugiej w tym roku kwadratury między Saturnem i Uranem, jedna z planet jest społeczna a druga pokoleniowa, może to więc nie mieć osobistego odniesienia do waszej sytuacji, konfiguracja jednak wpłynie na atmosferę napięcia między potrzebą bezpieczeństwa i stabilizacji, reprezentowaną przez Saturna, a dążeniem przez Urana do rewolucyjnych zmian, możecie więc odczuwać dyskomfort, szczególnie w zakresie relacji międzyludzkich i w sprawach zawodowych. Wątpliwości natury światopoglądowej, religijnej lub duchowej ogarną was między 12 a 16 czerwca, podczas kwadratury Słońca z Neptunem.

21 czerwca Słońce zawita do waszego znaku, 23 czerwca znajdzie się w dobroczynnym aspekcie ze szczodrym Jowiszem, natomiast następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Koziorożca – ostatni tydzień czerwca zapowiada się więc bardzo korzystnie i emocjonująco, okres ten jest dobry dla podróży zagranicznych, rozpoczynania nauki, zakładania biznesu i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Taki układ planet zdarza się rzadko, wykorzystajcie więc ten czas najlepiej jak potraficie.

Wenus już 2 czerwca wkroczy do waszego znaku, obdarzając was wdziękiem i wzmacniając potrzebę dzielenia się miłością. Trygon Wenus do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie do 5 czerwca, może być znakomitą okazją do pokazania się od jak najlepszej strony w środowisku osób, które podziwiacie, wśród obcokrajowców oraz nauczycieli a także przewodników duchowych. Okres ten będzie szczególnie szczęśliwy dla Raków urodzonych w czerwcu. Między 11 a 15 czerwca niektóre Raki zakochają się od pierwszego wejrzenia w osobie poznanej u przyjaciół, inne doświadczą nieoczekiwanego wydarzenia, które zmieni ich spojrzenie na związki, zapragniecie doświadczyć czegoś oryginalnego i nieoczekiwanego, pozostańcie jednak uważni, bo w tym samym czasie Słońce znajduje się w kwadraturze z Neptunem, nie pozwólcie, aby różowe okulary przysłoniły wam rzeczywistość. Trygon Wenus do Neptuna między 19 a 23 czerwca zachęci zakochanych do wyznań miłości i romantycznych gestów, artyści mogą liczyć na podszepty muz, pozostałe Raki odczują wzniosłe emocje i wzrost empatii. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona będzie się wiązać z próbą sił, odczujecie pożądanie, namiętność lub zazdrość, w każdym razie ogarną was silne emocje, łatwo was będzie uwieść. 27 czerwca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Lwa, wpływając pozytywnie na zasób portfela.

Merkury do 23 czerwca się cofa, unikajcie więc w tym czasie podejmowania ważnych decyzji oraz dokonywania ważnych inwestycji, szczególnie między 2 a 8 czerwca, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. W ostatnim tygodniu miesiąca natomiast możecie śmiało rozpoczynać nowe projekty.

Mars do 11 czerwca przebywa w waszym znaku, wywołując trudną do opanowania irytację oraz wpływając na wzrost dolegliwości systemu trawiennego. Szczególnie dokuczliwe może się to okazać między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona – poczujecie się poddani presji i postawieni wobec wymagań, którym trudno sprostać. 11 czerwca Mars opuści wasz znak, wkroczy do Lwa i sprawi, że zaczniecie wydawać pieniądze na własne potrzeby i przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *