Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w życzliwych Bliźniętach do 21 czerwca, wspierając relacje przyjacielskie i kierując uwagę na rozwój życia towarzyskiego, czego po okresie ograniczeń pandemicznych potrzebujecie jak powietrza. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna, przebywającego w przeciwległym znaku Wodnika, sprzyja umocnieniu związków. 10 czerwca w znaku Bliźniąt dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, niektóre Lwy odnowią kontakty z osobami, które kiedyś były im bliskie, ale zawirowania życiowe i wzajemne żale ich od siebie oddaliły – jest szansa na poprawę stosunków, zapomnijcie o przeszłości, nie pozwólcie na to, aby minione wydarzenia miały nad wami władzę.

Między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi sporo zamieszania,  unikajcie w tych dniach niepewnych inwestycji i większych zakupów, zwłaszcza że do 23 czerwca Merkury jest w retrogradacji.  Od 10 do 20 czerwca przebywający w przeciwległym znaku Wodnika zachowawczy Saturn znajdzie się w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, sprawy partnera mogą wymagać nieoczekiwanych zmian. 21 czerwca Słońce opuści przyjazny znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energii, warto więc zrobić sobie urlop i skorzystać z wakacji, zwłaszcza że zachęca do tego trygon Słońca do Jowisza, do którego dojdzie 23 czerwca. Dni od 23 do 25 czerwca pełne będą emocji, które podkręci  pełnia Księżyca w znaku Koziorożca.

Wenus 2 czerwca wkroczy do znaku Bliźniąt i pozostanie w nim do 27 czerwca, zanim zawita do waszego znaku, wykorzystajcie ten czas na rozwój osobisty i intelektualny, aby w pełni skorzystać z dóbr, jakie ze sobą przyniesie. Do 5 czerwca możecie liczyć na zyski z inwestycji, zdobycie dobrego kredytu lub wypłatę świadczeń, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie ze szczodrym Jowiszem. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana przyniesie nieoczekiwaną premię, dodatkowe zlecenie lub propozycję pracy, niektóre Lwy nawiążą skryty, krótkotrwały romans. Trygon Wenus do Neptuna między 19 a 23 czerwca wróży udane randki zakochanym, pozostałe Lwy mają szansę doświadczyć wiele artystycznych lub duchowych doznań. Od 22 do 26 czerwca znajdziecie się pod wpływem opozycji Wenus do Plutona, mogą odezwać się przewlekłe dolegliwości, w związkach pojawi się ukryta zazdrość.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji a to znaczy, że zmierza w złym kierunku, przebywa jednak w Bliźniętach, gdzie jet mocny, wystarczy więc tylko być uważnym na swoje podświadome myśli i unikać podejrzeń bez podstaw, szczególnie między 3 a 8 czerwca, gdy Merkury znajdować się będzie w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, wywołując ukryte irytacje, szczególnie nieprzyjemne wrażenia wywoła opozycja Marsa do Plutona między 3 a 8 czerwca, która może wywołać rozstrój żołądka. Po 11 czerwca, kiedy Mars zagości w waszym znaku, staniecie się znacznie bardziej aktywni i skłonni do działania, gotowi pokonać każdy problem, jaki pojawi się na drodze. W ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars w waszym znaku ustawi się w opozycji do Saturna w Wodniku, odniesiecie wrażenie, że partner was ogranicza, nie róbcie nic na siłę, może po prostu nie jest to właściwy czas na realizację waszych pragnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *