Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Byka

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca skieruje uwagę na sprawy finansowe, trygon Słońca do Saturna w pierwszym tygodniu czerwca zwiększy wasze szanse na rynku pracy, nie oczekujcie jednak kokosów, zarobki okażą się niewielkie, ale za to trwałe, osoby poszukujące pracy mają szansę ją uzyskać. Między 10 a 20 czerwca Saturn znajdzie się po raz drugi w tym roku w kwadraturze do przebywającego w waszym znaku Urana, może się to wiązać z poczuciem ograniczenia wolności osobistej, sprawy zawodowe zaczną się komplikować i nie raz zostaniecie zaskoczeni nieoczekiwanymi okolicznościami, które wywrócą do góry nogami ustalony porządek rzeczy – nie musi to oznaczać nic złego, raczej zaproszenie do rozwinięcia w sobie umiejętności przystosowania do zmian, co Bykom zwykle przychodzi z trudem.

Częściowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt w koniunkcji z Merkurym retro, do którego dojdzie 10 czerwca, sygnalizuje konieczność zrewidowania waszego stosunku do pieniędzy. Między 12 a 16 czerwca Słońce w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed niewłaściwymi decyzjami finansowymi, dobrze wszystko przemyślcie, zanim zdecydujecie się zainwestować w coś, co już kiedyś nie zdało egzaminu. 21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego znaku Raka a 23 czerwca utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem w Rybach, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się więc niezwykle korzystnie, sprzyja zarówno rodzinnym podróżom, jak domowym imprezom, na które chętnie zaprosicie przyjaciół, jedynie 24 czerwca panujcie nad emocjami, które wzbudzi pełnia Księżyca w życzliwym Koziorożcu.

Wenus 2 czerwca opuści znak Bliźniąt i przejdzie do życzliwego Raka, w którym czuje się znakomicie, wasze samopoczucie również się poprawi, zwłaszcza między 2 a 5 czerwca, kiedy znajdzie się w trygonie ze swoim przyjacielem Jowiszem. Aspekt sprzyja miłości, zarówno tej partnerskiej, jak i rodzinnej, również zaplanowane wcześniej wakacyjne podróże sprawią wam wiele radości. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaowocuje niespodziankami, niektóre Byki z dnia na dzień spakują walizki i wybiorą się na krótki wypad za miasto, single mogą spotkać na swej drodze osobę, która je zauroczy swoją niebanalną osobowością. Wenus w trygonie do Neptuna między 19 a 23 czerwca sprzyja przede wszystkim zakochanym, a także twórcom, których wyobraźnia osiągnie szczyty możliwości. Opozycja Wenus do Plutona, której wpływy odczujecie między 22 a 26 czerwca, wzbudzi zazdrość, zastanówcie się, czy macie do niej podstawy, aspekt przypomina, że zaborczość i posesywność są wrogami miłości. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, odczujecie chęć sprawienia sobie przyjemności, postawicie więc na rozwój hobby.

Merkury do 23 czerwca biegnie ruchem wstecznym, unikajcie w tym czasie większych zakupów, szczególnie przedmiotów służących komunikacji, dobrze widziana jest jednak powtórka kursów i krótkie wyjazdy do miejsc, w których już kiedyś gościliście. W pierwszym tygodniu czerwca nie dajcie się zmanipulować lub namówić do kupna rzeczy, których nie potrzebujecie, o czym ostrzega kwadratura Merkurego do Neptuna.

Mars do 11 czerwca  przebywa w znaku wrażliwego Raka, wzbudzając brak cierpliwości i ataki złości, zwłaszcza w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona, jest to aspekt bezwzględnej walki, zastanówcie się czy warto, bo możecie odnieść pyrrusowe zwycięstwo, gdzie koszty przewyższają zyski. Po 11 czerwca, kiedy Mars znajdzie się w wesołym Lwie skierujecie energię na wspólne spędzanie czasu i zabawę w rodzinnym gronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *