Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Barana

Słońce przebywa w życzliwym znaku Bliźniąt do 21 czerwca,  kierując uwagę na szeroko pojętą komunikację. Osoby ze Słońcem w Baranie ze szczególnym zaangażowaniem rzucą się w wir życia towarzyskiego i zawodowego bez uciążliwych ograniczeń, wywołanych pandemią koronawirusa, jednak trygon Słońca do Saturna od 1 do 5 czerwca zachęca do zachowania środków ostrożności i unikania większych zbiorowości oraz hucznych imprez. 10 czerwca dojdzie do zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym w znaku Bliźniąt, zachowajcie od 9 do 11 czerwca ostrożność za kierownicą, unikajcie obietnic, które trudno spełnić, rezerwację wakacji odłóżcie na inny termin, chyba że planujecie pojechać gdzieś, gdzie już byliście, uważajcie na słowa, których używacie. Z powodzeniem natomiast możecie powtarzać kursy, jeśli macie wrażenie, że nie wszystko zrozumieliście.

Niektóre Barany w jednej chwili uświadomią sobie popełniane do tej pory błędy, to idealny moment, aby zacząć je naprawiać, dajcie sobie jednak czas, bo między 12 a 16 czerwca Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z iluzorycznym Neptunem, co może wywołać poczucie niepewności i brak rozeznania w sytuacji. Uczucie napięcia wzmagać może kwadratura Saturna do Urana, działająca od 10 do 20 czerwca. 21 czerwca Słońce opuści przyjazny znak Bliźniąt i wkroczy do rodzinnego Raka, kierując uwagę na sprawy domowe, a 23 czerwca znajdzie się w bardzo szczęśliwym trygonie z dobroczynnym Jowiszem, jednocześnie Merkury powróci do ruchu prostego, rozpocznie się więc znakomity czas na inwestycje w nieruchomości, rodzinne podróżowanie i wspólne radosne spędzanie czasu.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, w którym jest na wygnaniu, powoduje więc niespodziewane ataki złości, kierowane zwykle do członków najbliższej rodziny, złe emocje spotęguje opozycja Marsa do Plutona, pod wpływem której pozostawać będziecie między 3 a 8 czerwca. Przyczyną braku cierpliwości dla bliskich może okazać się napięta sytuacja i atmosfera w pracy lub inne zawodowe problemy. Po 11 czerwca, kiedy Mars zawita do rozmiłowanego w dobrej zabawie znaku Lwa, napięcie odpuści, natomiast działania skierujecie na realizację potrzeb dzieci oraz dostarczenie sobie rozrywek i przyjemności. Jedynie w ostatnich dniach miesiąca, gdy dostaniecie się pod wpływ opozycji Marsa do Saturna, wasze starania o zorganizowanie wspólnej przyjacielskiej imprezy spalą na panewce.

Wenus 2 czerwca opuści znak Bliźniąt i przejdzie do Raka, w którym bardzo dobrze się czuje i pozostanie w nim do 27 czerwca sprawiając, że życie rodzinne oraz inwestycje w dom i jego otoczenie będą wam sprawiać przyjemność. Wiele osób zacznie uprawiać ogrody, a przynajmniej grządki kwiatów, nawet jeśli do tej pory tego nie robiły, zwłaszcza między 2 a 5 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w dobroczynnym trygonie z  Jowiszem, aspekt sprzyja też zakochanym. Od 11 do 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zasili konto niespodziewanym wpływem finansowym. Od 19 do 23 czerwca trygon Wenus do Neptuna pozwoli spełnić skryte marzenia, dla zakochanych nadejdzie okres pełen czułych gestów i romantycznych spotkań, artyści odczują przypływ weny twórczej, natomiast między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona rozbudzi namiętności. 27 czerwca Wenus wkroczy do rozrywkowego Lwa, zapragniecie uprzyjemnić sobie życie i zaznać luksusu.

Merkury w Bliźniętach do 23 czerwca się cofa, nie jest to więc dobry czas na zakup drogiego sprzętu elektronicznego lub samochodu, bo mogą często trafiać do serwisu, trudności pojawią się szczególnie w pierwszym tygodniu czerwca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Neptuna. Po 23 czerwca natomiast, kiedy Merkury ruszy do przodu, zapali się zielone światło dla każdego rodzaju komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *