Horoskop tygodniowy dla Panny 19-25 września 2022

W waszym znaku nadal przebywają Słońce i powabna Wenus, nie zabraknie wam więc ani energii, ani dobrej woli, zwłaszcza w poniedziałek i wtorek, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Raku. W poniedziałek Słońce w trygonie do Plutona uczyni was niezwyciężonymi w przeprowadzeniu swojej woli, wykażecie się mocą i skutecznością w działaniu, natomiast opozycja Merkurego do Jowisza, przy czym obie planety się cofają, przypomni o możliwości zdobycia dotacji, kredytu lub innej formy powiększenia stanu posiadania.

We wtorek trygon Wenus do rewolucyjnego Urana przyniesie zakochanym Pannom nieoczekiwane wyznania i niespodzianki ze strony partnerów, pozostałe osoby mogą liczyć na miłe spędzenie czasu w towarzystwie przyjaciół lub osób ciekawych, inspirujących i niebanalnych, posiadających podobne zainteresowania. W środę i czwartek, podczas pobytu Księżyca w znaku Lwa, zwolnicie tempo i zajmiecie się swoim hobby, natomiast od piątku przez cały weekend emocje wzbudzą osobiste sprawy, ponieważ Księżyc znajdzie się w waszym znaku.

W piątek rano Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, kierując uwagę na sprawy finansowe – jeszcze do godziny 14.00 tego dnia możecie wprowadzić niezbędne poprawki do swoich pomysłów, kiedy cofający Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, zrozumienie przyczyn pomyłek pozwoli odnieść sukces po 2 października, kiedy Merkury w waszym znaku powróci do biegu prostego. W nocy z niedzieli na poniedziałek pozostaniecie pod wpływem nowiu w Wadze w opozycji do Jowisza, starajcie się zapamiętać jakie nowe zasady moglibyście wprowadzić do spraw finansowych łączących was z innymi ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *