Horoskop na wrzesień 2018 dla Strzelca

Do 23 września, dopóki Słońce przebywa w pracowitym znaku Panny, pochłoną was obowiązki zawodowe. Sekstyl Merkurego do Wenus w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli nawiązać ciekawe znajomości, będziecie spotykać się z ludźmi, którzy podzielają wasze pasje i zainteresowania, skupicie się na rozwoju przyjaźni, przyjemność sprawi wam nauka nowych rzeczy. Między 6 a 9 września na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, nie pokryją one jednak wszystkich waszych potrzeb, zapragniecie kupić coś pięknego i ekskluzywnego, na co prawdę mówiąc was nie stać – nie będziecie się jednak tym przejmować, pragnienie okaże się silniejsze niż chłodna kalkulacja. Między 4 a 10 września opozycja Słońca do Neptuna wywoła chaos w sprawach zawodowych i rodzinnych, jednak dobra konfiguracja Słońca z Jowiszem i Plutonem pozwoli wam wybrnąć z każdej trudności i obrócić wszystko na własną korzyść.

11 września Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięty aspekt z Uranem – relacje ze współpracownikami lub podwładnymi mogą przechodzić wówczas kryzys, zabraknie wam taktu lub wyrozumiałości dla braku kompetencji innych osób. Strzelce urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą doświadczyć nagłych problemów zdrowotnych, najwyższy czas pozbyć się toksycznych nawyków i wprowadzić prozdrowotne zasady odżywiania. Między 13 a 17 września Merkury w sekstylu do Jowisza i trygonie do Plutona pozwoli podjąć trafne decyzje finansowe, najlepszy dzień na udane inwestycje lub uzyskanie korzystnego kredytu, to 20 września, kiedy Merkury znajdzie się w sercu Słońca w znaku Panny.

22 września najpierw Merkury, a następnego dnia również  Słońce, wkroczą do znaku Wagi, odpuścicie więc sobie dbałość o karierę i więcej czasu poświęcicie na rozwój przyjaźni. Trygon Słońca oraz Merkurego do Marsa, połączony z napiętą kwadraturą do Saturna wprowadzi dylemat związany z jednej strony z koniecznością oszczędzania, z drugiej zaś z potrzebą zaspokojenia ważnej potrzeby. Nie dajcie się ponieść emocjom podczas pełni w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, nastawcie się na ekscytujące wydarzenia związane z twórczością oraz kreacją w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *