Horoskop na styczeń 2024 roku dla Panny

Do 20 stycznia Słońce przebywa w życzliwym Koziorożcu, pozwalając skupić się na swoich pasjach, przyjemnościach, potrzebach dzieci i wytężonej pracy. W dniach od 8 do 12 stycznia Słońce w trygonie do inspirującego Urana zachęci do zdobywania oryginalnej wiedzy i doświadczeń w towarzystwie wypróbowanych przyjaciół, niektóre Panny wybiorą się niespodziewanie w podróż, decyzję podejmując z dnia na dzień. 11 stycznia nów Księżyca w Koziorożcu zapowiada początek nowego hobby lub ekscytującego przedsięwzięcia, które pomoże w rozwoju kariery. Między 14 a 18 stycznia sekstyl Słońca do intuicyjnego Neptuna sprzyja twórczej współpracy, natchnienie czerpać będziecie w kontakcie z partnerami życiowymi. Trudne doświadczenia, konieczność zagłębienia się w mroki podświadomości oraz problemy ze zdrowiem zapowiada koniunkcja Słońca z Plutonem, do której dojdzie w dniach od 18 do 23 stycznia najpierw w Koziorożcu, a kiedy 20 stycznia Słońce i następnego dnia Pluton zmienią znak również w Wodniku. Wejście Plutona do Wodnika to niezwykle ważne wydarzenie astrologiczne, bowiem zachodzi raz na kilkanaście a nawet więcej lat – we wrześniu 2024 roku jeszcze na parę miesięcy wycofa się do Koziorożca, ale potem już zostanie w Wodniku na dłużej, wpłynie transformująco na wasze zdrowie, karierę oraz warunki pracy. 25 stycznia pełnia Księżyca w Lwie w kwadraturze do Jowisza skłoni do zajmowania się edukacją, kontaktami międzynarodowymi lub podróżami zagranicznymi, może jednak pojawić się stres i pogorszy się samopoczucie.

Merkury, władca waszego znaku, już 2 stycznia powróci do biegu prostego, co usprawni komunikację, łatwiej będzie załatwiać sprawy w urzędach i podejmować ważne decyzje – jedynie w dniach 8 – 10 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, unikajcie negocjacji oraz istotnych ustaleń, bo ktoś może wyprowadzić was w pole lub po prostu oszukać. 14 stycznia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, co okaże się korzystne dla rozwoju kreatywności, umysł zacznie działać sprawnie, łatwo będzie się skupić, zawierać długotrwałą współpracę i podejmować właściwe decyzje, szczególnie w dniach od 17 do 20 stycznia, gdy Merkury utworzy harmonijne aspekty ze stabilnym Saturnem i dobroczynnym Jowiszem. Między 26 a 29 stycznia Merkury utworzy koniunkcję z walecznym Marsem i trygon z nieprzewidywalnym Uranem, słowa nabiorą mocy, niektóre Panny wybiorą się w podróż, inne zaczną się dzielić swoją wiedzą.

Wenus w Strzelcu już 1 stycznia utworzy kwadraturę z Saturnem w przeciwległych Rybach, co zapowiada przejściowe kłopoty w związkach, trudno będzie dotrzeć ze swymi uczuciami do partnera, którzy okaże chłód lub będzie nieobecny. W dniach 18 – 20 stycznia, podczas kwadratury Wenus do Neptuna w Rybach, jakiś ideał sięgnie bruku, niektóre Panny będą miały tendencję do angażowania się w związki bez szans, pojawi się miłość platoniczna. Sytuacja w romansach się poprawi, kiedy 23 stycznia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, do miłości podejdziecie w sposób praktyczny, tak jak to macie w zwyczaju – trwały i stabilny związek macie szansę rozpocząć między 27 a 30 stycznia, gdy Wenus utworzy harmonijne aspekty z odpowiedzialnym Saturnem w przeciwległych Rybach oraz uszczęśliwiającym Jowiszem w przyjaznym Byku.

Mars 4 stycznia opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój kreatywności, troskę o dzieci lub inicjowanie romansów, najbardziej skuteczni w działaniu okażecie się w dniach 8 – 14 stycznia, gdy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem i trygonie z Jowiszem. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Urana ułatwi zaprowadzenie porządku w edukacji, niektóre Panny niespodziewanie i nagle wybiorą się w podróż zagraniczną.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *