Horoskop na styczeń 2018 dla Wagi

Jeżeli wpadliście na pomysł, aby Sylwestra urządzić u siebie w domu, to czeka was wiele emocji i zamieszania, a impreza przeciągnąć się może o dzień dłużej, niż zaplanowaliście. Nowy Rok najchętniej przywitalibyście na „białej sali”, nie obejdzie się jednak bez rozmów i wydarzeń, które na długo zapadną w pamięć.

Pierwszy tydzień miesiąca przyniesie mnóstwo spraw do załatwienia, wpadniecie na szereg doskonałych pomysłów, otrzymacie informacje ważne dla waszej przyszłości. W dniach 7 – 10 stycznia poprawi się sytuacja zawodowa i finansowa, znajdziecie się w samym centrum wydarzeń mających wpływ na waszą karierę oraz relacje w rodzinie, zdobędziecie pieniądze na ważne dla was projekty. Wszystko w pierwszej i drugiej dekadzie stycznia kręcić się będzie wokół spraw finansowych, macie szansę stworzyć podwaliny pod przyszłe sukcesy i postawić na swoim w ważnej dla was dziedzinie.

Sytuacja w rodzinie nie będzie należała do najłatwiejszych, szczególnie między 11 a 18 stycznia, kiedy zarówno Wenus jak i Słońce utworzą kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, dojdzie do kłótni i nieporozumień, uważajcie, aby nie stracić ważnych dla was relacji – jeżeli jednak wykażecie się konsekwencją i stałością zasad, odbudujecie każdy związek. Merkury w koniunkcji z Saturnem w Koziorożcu miedzy 11 a 14 stycznia, pozwoli podjąć odpowiedzialne decyzje, dotyczące domu i rodziny, a także zaplanować karierę, która od jakiegoś czasu przechodzi kryzys.

Przejście najpierw Wenus 18 stycznia a dwa dni później również Słońca do znaku Wodnika, oderwie was od problemów zawodowych, zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność, otworzycie się na zabawę, odkryjecie nowe hobby lub zabierzecie się za nawiązywanie serdecznych relacji z dziećmi. Opieka nad kimś potrzebującym opieki, stanie się dla was wyzwaniem między 23 a 27 stycznia, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Neptunem. Ostatnie dni miesiąca wpłyną pobudzająco na sferę kreatywności, kiedy dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Lwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *