Horoskop na styczeń 2018 dla Lwa

Pierwsze dwie dekady miesiąca powinniście poświęcić swojemu zdrowiu. Już pełnia Księżyca w znaku Raka, do której dojdzie 2 stycznia, objawi ukryte przyczyny waszych niedomagań. Nie zwlekajcie z badaniami, korzystny układ planet w pierwszej dekadzie miesiąca zapowiada, że traficie do odpowiednich lekarzy, którzy zastosują właściwą terapię. Nie starajcie się być mądrzejsi od medyków, bo nie jesteście ekspertami w każdej dziedzinie.

Dni między 7 a 10 stycznie okażą się istotne dla spraw domowych, może trzeba będzie okazać pomoc komuś w rodzinie lub współpracownikom, nie zawahajcie się jej udzielić, bo energia powróci do was zwielokrotniona. To również dobry czas na wszelkiego rodzaju remonty i upiększenie otoczenia. W pracy szykują się zmiany, jeżeli pracujecie w korporacji, ani się spostrzeżecie, a będziecie mieć innych szefów, pojawią się relacje międzynarodowe, niezbędna okaże się znajomość języków obcych i doświadczenie w negocjacjach, macie szansę wyprzedzić konkurencję, jeśli w odpowiednim czasie inwestowaliście w swój rozwój. Wolne Lwy przeżyją niezapomniany romans, gorący i namiętny, niestety krótkotrwały, nawet w stałych związkach atmosfera wzrośnie, warto w tym czasie zainteresować się potrzebami partnera. Jedynie Lwy urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą czuć się zawiedzione w związkach, porozumienie okaże się trudne, pomimo starań z waszej strony.  

Dni między 11 a 18 stycznia przyniosą kłótnie, niecierpliwość i nieporozumienia, na co wpłynie kwadratura Wenus oraz Słońca z rewolucyjnym Uranem. Niektóre Lwy, lekceważące do tej pory sygnały otrzymywane od organizmu, mogą poczuć się gorzej i doświadczyć silniejszych ataków dolegliwości, które zdawały się być już wyleczone. Starajcie się jak najwięcej odpoczywać i nie róbcie nic ponad siły, nie musicie nikomu imponować.

20 stycznia Słońce opuści trudny znak Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, sprawy partnerstwa i związki międzyludzkie znów okażą się najważniejsze, zwłaszcza, że do Wodnika przesunie się również powabna Wenus. Nadejdzie czas miłości, randek, długich i szczerych rozmów, twardych negocjacji i długoterminowych ustaleń. Pozostańcie czujni, bo zaćmienie Księżyca w waszym znaku, do którego dojdzie w ostatni dzień miesiąca, zwiastuje kłopoty rodzinne oraz zdrowotne, nie powinniście się jednak tym przejmować, z wszystkimi problemami świetnie sobie poradzicie dzięki pozytywnemu nastawieniu i wierze we własne siły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *