Horoskop na styczeń 2018 dla Byka

Słońce oraz Wenus w przyjaznym wam znaku Koziorożca skłonią wiele osób urodzonych ze Słońcem w znaku Byka do samorozwoju. Chętnie sięgniecie po wiedzę i nabędziecie wiele zupełnie nowych umiejętności przy wsparciu konsekwentnego Saturna, który nauczy was cierpliwości i pozwoli uzyskać poczucie bezpieczeństwa, przede wszystkim emocjonalnego. Styczeń umocni w was poczucie własnej wartości, zwłaszcza dwie pierwsze dekady, dopóki Słońce oraz Wenus przebywają w znaku Koziorożca, pozwolą ruszyć z nowymi projektami. Mars w opozycyjnym Skorpionie, w koniunkcji z Jowiszem, w korzystnych aspektach z Plutonem, skłoni do działania nawet najbardziej leniwych przedstawicieli znaku Byka.

Szczególnie szczęśliwe dni, korzystne do rozpoczynania ambitnych przedsięwzięć, nadejdą między 7 a 10 stycznia, kiedy Wenus utworzy koniunkcję ze Słońcem i Plutonem, a jednocześnie wszystkie te planety znajdą się w sekstylu do Jowisza i Marsa – ten wyjątkowy układ pozwoli wam zrealizować  najbardziej śmiałe marzenia, niektórzy sięgną po laury, które im się należą. Efekty spraw rozpoczętych w pierwszej dekadzie miesiąca zobaczycie dopiero dużo później, ale okażą się one długotrwałe. Wolne Byki mają szansę właśnie teraz spotkać partnera na całe życie, czeka was miłość, o jakiej się wam nie śniło.

Kwadratura Słońca oraz Wenus do Urana, działająca w drugiej dekadzie stycznia, zechce rozbić to, o co z takim trudem walczyliście, może to jednak oznaczać, że pisana jest wam zupełnie różna droga od tej, jaką do tej pory podążaliście. Uważajcie na ukrytych wrogów, którzy zechcą was zniechęcić, słuchajcie intuicji, nie pozwólcie się zakrzyczeć, starajcie się odnaleźć w sobie siłę, która jest głęboko ukryta. Niektóre Byki zakończą niekorzystne dla siebie związki, zarówno biznesowe, jak i osobiste.

18 stycznia Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, dwa dni później podąży za nią Słońce, skupicie się więc na wyzwaniach zawodowych oraz projektach społecznych. Kiedy 26 stycznia bojowy Mars opuści Skorpiona i wstąpi do Strzelca, spuścicie z tonu, przestaniecie czuć się atakowani i odpuścicie sobie walkę. Nie znaczy to, że nadszedł czas na odpoczynek, po prostu wolniej i we własnym tempie zajmiecie się tym, co do was należy. Zaćmienie Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 31 stycznia, może wpłynąć negatywnie zarówno na sprawy domowe, jak i zawodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *