Horoskop na październik 2018 dla Wagi

Słońce do 23 października zasila was energetycznie, wzrośnie więc wasz optymizm i dobre samopoczucie. Do 10 października Merkury gości w waszym znaku sprzyjając komunikacji i zdobywaniu każdego rodzaju wiedzy, przez pierwsze dni miesiąca mogą was jednak absorbować nieprzyjemne tematy, związane z nadużyciem władzy lub problemami rodzinnymi.

5 października Wenus, władczyni znaku Wagi, zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając okres wycofania się ze wszystkich spraw, które wam nie służą, do końca miesiąca wskazany jest odpoczynek i regeneracja sił, powstrzymajcie się także od ważnych życiowych decyzji. Szczególnie ostrożni pozostańcie między 6 a 15 października, ponieważ pozostawać będziecie pod wpływem dwóch napiętych konfiguracji między Słońcem i Plutonem oraz Wenus i Marsem.

Nów Księżyca, do którego dojdzie 9 października w waszym znaku, wyznaczy początek nowego etapu w życiu rodzinnym lub zawodowym, w którym trzeba będzie wykazać się siłą i wytrwałością. Między 10 a 13 października unikajcie poruszania poważnych tematów, ponieważ Merkury zmieni znak, wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję do Urana – tajne informacje, jakie uzyskacie, wpłyną na stan waszych finansów. Horoskop radzi unikać w tym miesiącu poważnych zakupów oraz inwestycji, nawet jeśli ogarnie was przemożna chęć, aby zdobyć coś, co się wam podoba, ponieważ będziecie skłonni to zwrócić, kiedy Wenus wróci do biegu prostego.

W pierwszej połowie miesiąca powróci namiętność i miłosne zauroczenie, uczucia, które uważaliście, że macie za sobą, przypomną o sobie ze zdwojoną siłą. Między 14 a 17 października, kiedy Wenus retro utworzy koniunkcję z Merkurym w znaku Skorpiona, możecie spodziewać się sporych zysków, czeka was też seria spotkań, które w konsekwencji wpłyną na wasz stan posiadania. Między 21 a 27 października pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Saturna, co pozwoli ustabilizować finanse na stałym poziomie.

23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, następnego dnia dojdzie do pełni w Byku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i kwadraturze z Węzłami Księżycowymi – starajcie się opanować emocje, jakie was ogarną w wyniku wydarzeń związanych z tajemnicami ważnych dla was osób. Niektóre związki zaczną się chwiać, kiedy w ostatnich dniach miesiąca Wenus utworzy koniunkcję ze Słońcem w opozycji do Urana. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Skorpiona wzmocni wasze finanse, pozwoli też uporządkować prawne aspekty stanu posiadania.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *