Horoskop na październik 2018 dla Lwa

W pierwszych dniach miesiąca uważajcie na zdrowie, starajcie się nie przemęczać, niczego nie róbcie na siłę. Słońce w przyjaznym znaku Wagi do 23 października sprawi, że tryskać będziecie optymizmem, pomimo spięć i energetycznych wyzwań, jakich w tym czasie nie zabraknie. Kwadratura Słońca z Plutonem wraz z napiętym aspektem między Marsem i Wenus – konfiguracja pod wpływem, której pozostawać będziecie w dniach 6-15 października – napsuje krwi niejednej osobie, postawi was w sytuacji, w której nieustannie trzeba będzie się bronić przed presją, jaką zechce na was wywrzeć otoczenie. Powrócą dawne pretensje i nieporozumienia, których nie udało się wcześniej rozwiązać, na jaw wyjdą „zamiecione pod dywan” i zignorowane sprawy. W stałych związkach i spółkach trudno będzie uniknąć sporów z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, dlatego horoskop radzi, aby nie angażować się w konflikty, jeśli tylko w jakikolwiek sposób uda się ich uniknąć, bo nic dobrego dla żadnej ze stron z tego nie wyniknie, możliwe jest jedynie „pyrrusowe zwycięstwo”, przynoszące więcej strat, niż zysków. Lwy, którym nie uda się zapanować nad emocjami, zapłacą zdrowiem, dlatego weźcie sobie do serca radę, aby odpuścić nawet wtedy, kiedy jesteście pewni swojej racji.

Szczególnie ostrożni w kwestii wypowiedzianych słów pozostańcie między 10 a 13 października, uważajcie na to, co mówicie, starajcie się nie zdradzać cudzych tajemnic, jeśli nie chcecie mieć nieprzyjemności, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Również osoby, szukające swojej drugiej połówki, a także single z wyboru, nie będą mogli zaliczyć miesiąca do udanych, gdyż cofająca się Wenus skłaniać was będzie do nieudanych wyborów, ostatecznie więc czeka was więcej rozczarowania, niż przyjemności z nowych znajomości i przelotnych randek.

23 października Słońce zmieni znak, opuści życzliwą Wagę i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, przebiegających na linii Lew – Wodnik, w tych dniach powinniście zachować daleko idącą ostrożność w relacjach z domownikami oraz przełożonymi, ponieważ żadne wasze uchybienie nie ujdzie ich uwadze. Szczególnie podatne na niespodziewane wydarzenia i eksplozję emocji pozostaną osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, w lipcu.

Ostatnie dni miesiąca okażą się istotne zarówno dla spraw rodzinnych, jak i zawodowych, koniunkcja Wenus ze Słońcem oraz Merkurego z Jowiszem w znaku Skorpiona sprzyjać będą sprawom, związanym z nauką, poszerzaniem horyzontów, międzynarodowymi spotkaniami. Sporo zamieszania może wprowadzić powrót osoby, którą kiedyś darzyliście uczuciem.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *