Horoskop na październik 2018 dla Barana

Słońce do 23 października przemierza przeciwległy znak Wagi, ważne w tym czasie okaże się rozwiązywanie problemów partnerskich, zawieranie umów oraz każdy rodzaj negocjacji. Czeka was w tych dziedzinach wiele niespodzianek między 6 a 15 października, kiedy rządząca znakiem Wagi Wenus wejdzie w ruch wsteczny i utworzy kwadraturę do Marsa przemierzając podejrzliwy znak Skorpiona, a dodatkowo Słońce utworzy kwadraturę z Plutonem – na jaw wyjdą różne ciemne sprawki, a jeśli macie coś na sumieniu najwyższy czas zrobić z tym porządek. Popsują się relacje w wielu związkach, zarówno osobistych, jak i biznesowych, a także przyjacielskich. Konflikty, w które wejdziecie na początku miesiąca (między 1 a 3 października), kiedy Merkury utworzy kwadraturę do Plutona, dadzą o sobie znać właśnie w tym czasie – partnerzy wypominać wam zaczną minione błędy i zaniedbania.

Szansa na wyjaśnienie i konstruktywne ustalenia potrwa do 10 października, dopóki Merkury przebywa w znaku Wagi, natomiast kiedy wkroczy do Skorpiona górę wezmą głębokie emocje, informacje, jakie do was dotrą okażą się bulwersujące i trudno będzie o racjonalne podejście do problemów. Wyjściem z wielu emocjonalnych zawirowań okaże się zaangażowanie się w sprawy zawodowe, skupcie się na pracy i nie dajcie się wyprowadzić z równowagi.

Między 17 a 22 października nadejdzie czas na poważne inwestycje, możecie wiele zyskać, ale przemyślcie wszystko dokładnie, aby nie popełnić błędu, a z ostatecznymi finansowymi decyzjami najlepiej wstrzymajcie się do połowy listopada, bo to, co teraz wyda się wam atrakcyjne, zmieni swoją wartość kiedy Wenus ruszy ponownie do przodu. Nie jest to również czas korzystny dla związków miłosnych, osoby, które teraz wpadną wam w oko przysporzą wam tylko kłopotów.

23 października Słońce opuści znak Wagi, wkroczy do znaku Skorpiona i utworzy opozycję do Urana, a pełnia w Byku, do której dojdzie następnego dnia, wywoła wiele ekstremalnych emocji, dotyczących głównie stanu posiadania – jeżeli pożądanie weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem, ostatecznie więcej stracicie, niż zyskacie, pomimo obiecujących początków. Osoby, które od dłuższego czasu planowały zaciągnięcie długoterminowego kredytu na zakup nieruchomości lub budowę domu, mogą liczyć w ostatnim tygodniu października na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *