Horoskop na marzec 2024 roku dla Byka

Słońce w życzliwych Rybach przebywa do 20 marca, możecie ten czas wykorzystać na rozwój przyjaźni i zainteresowań, zwłaszcza jeśli wiążą się z rozwojem osobistym lub duchowym. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Jowisza w waszym znaku przyniesie wiele okazji do spotkań i wymiany myśli, to także dobry moment na kształcące podróże. W okolicach nowiu Księżyca, do którego dojdzie 10 marca, możecie spodziewać się wielu niespodzianek poszerzających umysł, gdyż towarzyszyć mu będzie harmonijny aspekt do Urana w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie od 8 do 12 marca – warto odważyć się na nieoczekiwane posunięcia, zawarcie nowych, oryginalnych znajomości. Od 15 do 19 marca Słońce w koniunkcji z Neptunem zabierze was w świat pełen fantazji i nieodkrytych możliwości, warto w tych dniach znaleźć czas na kontakt ze sztuką, obejrzeć dobry film, posłuchać muzyki, oddać się pogłębionym medytacjom. 20 marca Słońce wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym ciągnąć was będzie do większej aktywności, ale okaże się ona dosyć zdradziecka i nadmiernie wyczerpująca, zwłaszcza od 20 do 24 marca, podczas sektylu Słońca do potężnego Plutona. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w Wadze, co jeszcze bardziej osłabi was energetycznie i może odbić się negatywnie na zdrowiu, nie tylko fizycznym, ale także psychicznym.

Od 2 do 4 marca pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do rewolucyjnego Urana w waszym znaku, co zapowiada nie tylko kłótnie kochanków, ale także bunt w miejscu pracy, wasze cele mogą okazać się sprzeczne z oczekiwaniami innych, trudno się będzie podporządkować cudzym wymaganiom. 11 marca późnym wieczorem Wenus, władczyni waszego znaku, zawita do życzliwych Ryb, gdzie jest wywyższona, więc pełna mocy, gotowa wykorzystać swój pozytywny potencjał, jedynie w dniach 21 – 23 marca, podczas koniunkcji z Saturnem, możecie poczuć się trochę samotni i pozbawieni przyjaciół, ale zaraz potem, między 24 a 29 marca Wenus ustawi się w harmonijnych aspektach najpierw do Jowisza a następnie Urana w waszym znaku, czekają was więc towarzyskie przyjemności, spotkania w gronie przyjaciół, zaskakujące i romantyczne randki.

Od 7 do 12 marca pozostaniecie pod wpływem kwadratury agresywnego Marsa do wybuchowego Urana w waszym znaku, to aspekt gniewu i chęci zrzucenia z siebie niektórych zawodowych obowiązków, niektóre Byki zapragną wyzwolić się spod czyjejś dominacji. 23 marca Mars wejdzie do życzliwych Ryb, przed wami więc okres, w którym staniecie się bardziej aktywni towarzysko a także nastawieni na twórcze inicjatywy.

Między 3 a 5 marca Merkury w życzliwych Rybach utworzy harmonijny aspekt z Uranem w waszym znaku, co zapowiada nieoczekiwane spotkania z przyjaciółmi a także twórcze i oryginalne pomysły, które warto wykorzystać, jeśli macie niezrealizowane marzenia, również koniunkcja Merkurego z natchnionym Neptunem, do której dojdzie 8 marca, w Dzień Kobiet, sprzyja kreatywnemu wykorzystaniu swojej wyobraźni. 10 marca z samego rana Merkury zmieni znak i wejdzie do aktywizującego Barana, do 11 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu, jaki utworzy z wnikliwym Plutonem, myśli staną się szybsze i bardziej precyzyjne, ale zdobyte informacje powinniście zachować w sekrecie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *