Horoskop na marzec 2019 roku dla Strzelca

Słońce, przebywające do 20 marca w znaku Ryb, skłoni was do zadbania o strefę komfortu i wycofania się z nadmiernej aktywności, jednak obowiązki zawodowe okażą się na tyle znaczące, że część pracy zabierać będziecie ze sobą do domu.

6 marca Merkury zmieni bieg na wsteczny, do prostego wróci dopiero 28 marca, jest to czas dany wam, aby nadrobić zaległości i nanieść poprawki do zadań, nad którymi pracujecie od jakiegoś czasu. Nie rozpoczynajcie nowych przedsięwzięć, skupcie się na tym, co wychodzi wam dobrze, otwórzcie się na szeroko pojętą kreatywność i rozwój osobisty, użyjcie wyobraźni, aby określić swoje marzenia, już niedługo nadejdzie odpowiedni czas, aby je zrealizować. 6 marca dojdzie też do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem, możecie poczuć się nieco oderwani od rzeczywistości, pamiętajcie, że Strzelec ma głowę w chmurach i jest zapatrzony w swój cel, ale czterema kopytami stoi mocno na ziemi, nie pozwólcie się z niej oderwać. Również 6 marca nastąpi kolejne bardzo istotne astrologiczne wydarzenie – po 7 latach Uran opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, wprowadzając ferment i rewolucję w sprawy zdrowotne oraz związane z domowymi zwierzętami.

Między 10 a 16 marca Słońce, a następnie Merkury w kwadraturze do Jowisza i sekstylu do Plutona zapewnią wam środki niezbędne do realizacji śmiałych planów, może to być zwrot należności, nie inwestujcie ich jednak na razie, dopóki Merkury się cofa, czyli do 28 marca. Między 18 a 24 marca Wenus w Wodniku utworzy sekstyl do przebywającego w waszym znaku Jowisza, czeka was szczęśliwe wydarzenie, premia, nagroda, wygrana lub spotkanie z wielbicielami, cokolwiek się wydarzy poczujecie się usatysfakcjonowani.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do przyjaznego Barana, następnego dnia dojdzie do pełni w Wadze – poznacie osoby, z którymi znajomość okaże się ważna w przyszłości, zaczniecie rozwijać swoje hobby, emocje wzbudzą sprawy dzieci. 26 marca Wenus opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, a następnie utworzy sekstyl z Uranem, który potrwa do 29 marca, końcówka miesiąca zapowiada się więc ekscytująco.
Poznaj prawdę o znakach zodiakuPoznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *