Horoskop na marzec 2019 roku dla Ryby

W waszym znaku do 20 marca przebywa Słońce, a także Merkury, który między 6 a 28 marca biec będzie ruchem wstecznym. Pod żadnym pozorem nie powinniście w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, podejmować ważnych decyzji, kupować sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, a także wygłaszać publicznie przekonań, bo ryzykujecie kompromitację. To, co pójdzie znakomicie, to korekta rozpoczętych spraw, autorska twórczość artystyczna oraz rozwój osobisty. Warto w tym miesiącu wziąć udział w kursach, warsztatach oraz imprezach, rozwijających potencjał wewnętrzny, intuicję i kontakt z podświadomością.

Nów w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie 6 marca, okaże się niezwykle inspirujący i znaczący dla większości Ryb, szczególnie jednak dla osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Również 6 marca, po 7 latach obecności w Baranie, planeta Uran zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając okres pełen niespodzianek i niesamowitych zbiegów okoliczności, które pozwolą wam wybić się w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, wpłyną też na zmianę stosunku do pieniędzy.

Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza, między 10 a 16 marca, pozwoli wam wybić się w pracy oraz zawiązać przyjaźnie „na śmierć i życie” zawarte w formie koalicji. Wsparcie bardzo wam się przyda, jeśli chcecie zrobić karierę, ale nie na wszystkich przyjaciół możecie liczyć, powinniście nauczyć się rozróżniać osoby rzeczywiście pragnące waszego sukcesu od kłamców i pochlebców. Horoskop radzi, aby słuchać własnego serca oraz intuicji, która nigdy was nie zawiedzie.

20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, następnego dnia nastąpi pełnia w Wadze, co odbije się na finansach i wywoła nadmierne emocje. Koniunkcja Merkurego z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie w ostatniej dekadzie marca, podreperuje finanse, natomiast sekstyl Wenus, która wejdzie 26 marca do waszego znaku, z nieprzewidywalnym Uranem, zapowiada niespodzianki w dziedzinie komunikacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *