Horoskop na marzec 2019 roku dla Lwa

Słońce w znaku Ryb do 20 marca skupi waszą uwagę na sprawach związanych z szeroko pojętą duchowością, skłoni też do zadbania o zyski z lokaty kapitału, wypłaty ubezpieczeń lub innych świadczeń. Retrogradujący Merkury między 6 a 28 marca ostrzega przed pochopnymi decyzjami, ponieważ biegnąc wstecz podąża w złym kierunku, dlatego starajcie się wstrzymać z rozpoczynaniem ważnych przedsięwzięć.

6 marca nastąpi nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, towarzyszyć mu będzie inne ważne wydarzenie astrologiczne: po 7-letnim pobycie w znaku Barana planeta Uran, kojarzona między innymi z rewolucyjnymi zmianami i nowoczesnością, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, co wpłynie znacząco na waszą karierę oraz stan posiadania, szczególnie w kontekście nieruchomości. Koniunkcja Słońca z Neptunem w sekstylu do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej dekadzie marca, okaże się dobroczynna dla osób twórczych, obdarzonych empatią, podążających za marzeniami, gotowych poświęcić własną wygodę dla wyższych celów – dla pozostałych może to być okres niepewności, chaosu i zagubienia. Horoskop radzi, aby nie stawiać sobie w tym czasie zbyt ambitnych celów, natomiast skupić się na ochronie zdrowia i regeneracji sił.

Między 10 a 16 marca natomiast siły doda wam sekstyl Słońca do Plutona oraz kwadratura Słońca do Jowisza, warto w tym czasie starać się o odszkodowania, zasiłki, premie i zwrot należności. Dla wolnych Lwów miesiąc obfitował będzie w okazje do nawiązania nowych znajomości, wszyscy mogą oczekiwań romantycznych uniesień, ekscytujących randek i zaskakujących miłosnych zawirowań, ponieważ od 2 do 26 marca Wenus, planeta miłości i pożądania, przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, zachęcając do romansów. Szczególnie między 18 a 24 marca zrobi się gorąco i namiętnie, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem i kwadraturę z Marsem, oddawajcie się więc zmysłowym przyjemnościom i romantycznym wyznaniom.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, odzyskacie wigor i energię, już następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Wagi, w pracy otrzymacie bulwersujące wiadomości, co wpłynie na stosunki międzyludzkie – unikajcie emocjonalnego rozdrażnienia, ponieważ wpłynąć to może niekorzystnie na wasze zdrowie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem między 23 a 25 marca wpłynie destabilizująco na psychikę, nie stawiajcie więc sobie w tych dniach zbyt wymagających zadań, chyba że są one związane z działalnością charytatywną, a także twórczą oraz artystyczną. Ostatnie dni miesiąca upłyną po wpływem Wenus w Rybach, która utworzy sekstyl z Uranem – znakomita okazja, aby spędzić czułe chwile z kochaną osobą.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *