Horoskop na marzec 2018 dla Skorpiona

Do 20 marca poświęcicie czas swoim dzieciom oraz ulubionym zajęciom. Do 7 marca nic nie pozbawi was radości z uprawiania wybranego hobby, przyjemność sprawi wam wizyta w teatrze, kinie, galerii oraz operze, poświęcicie się działalności artystycznej w każdym wymiarze, zarówno jako twórca, jak i odbiorca sztuki. Skorpiony zakochane otrzymają od swoich partnerów wsparcie, jakiego oczekują, osoby wolne mają szansę spotkać na swojej drodze kogoś wyjątkowego, przy kim zechcą pozostać na dłużej.

Drugi tydzień marca natomiast przyniesie wiele okazji do poprawy sytuacji materialnej, dostaniecie niespodziewaną propozycję dodatkowej pracy, która wymagać będzie zaangażowania, ale przyniesie wymierne profity. Od 8 do 14 marca otrzymacie potężny zastrzyk energii ze strony Plutona, który utworzy sekstyl do Słońca, przebywającego w życzliwym znaku Ryb, nic was nie powstrzyma od osiągnięcia postawionego przed sobą celu. 10 marca Jowisz w waszym znaku zacznie się cofać, umożliwiając powrót do zamierzeń oraz projektów, które porzuciliście, natomiast między 10 a 17 marca trygon Słońca do Jowisza wyznaczy moment okazji, które pojawiają się raz na 12 lat, należy je wykorzystać w maksymalnym stopniu, to jest wasze prawdziwe „5 minut” – dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Po 20 marca, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Barana, postanowicie uregulować stosunki z podwładnymi, nadejdzie również właściwy czas, aby podreperować zdrowie. W ostatnim tygodniu miesiąca pojawią się dolegliwości, na które należy zadziałać w sposób radykalny i ostateczny, jeśli okaże się, że należy coś wyciąć lub się czegoś pozbyć, aby odzyskać zdrowie, nie wahajcie się ani chwili, planety wam sprzyjają, energii wam nie zabraknie.

23 marca Merkury zmieni bieg na wsteczny, niektóre decyzje, szczególnie dotyczące szeroko pojętej komunikacji oraz mające wpływ na zdrowie, należy poddać weryfikacji. Pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 31 marca, wpłynie na emocje związane ze zdrowiem oraz z sytuacją w miejscu pracy, nie ulegajcie presji i starajcie się zachować dystans za wszelką cenę. Uwierzcie w to, że sprawy potoczą się lepiej, niż się spodziewacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *