Horoskop na marzec 2018 dla Lwa

Koniunkcja Słońca do Neptuna w znaku Ryb to układ, pod wpływem którego pozostaniecie do 7 marca, wywoła on w was poczucie niepewności i chwiejny nastrój, dlatego ważne sprawy starajcie się odłożyć na późniejszy termin. Również Merkury, przebywający do 6 marca w Rybach, nie sprzyja właściwemu rozeznaniu, odniesiecie wrażenie, że otacza was mgła, a każda droga prowadzi na manowce. Zakochane Lwy zaczną snuć marzenia o idealnym życiu i poddadzą się romantycznym uniesieniom, do czego skłoni Wenus w tym samym znaku, ogólnie pierwsza dekada miesiąca minie pod znakiem rozbudzenia emocjonalnego. Uważajcie, bo w tej sytuacji trudno oddzielić iluzję od rzeczywistości, łatwo was będzie oszukać, szczególnie czujni pozostańcie w sprawach finansowych.

Między 8 a 14 marca sekstyl Słońca do Plutona pozwoli uzyskać dotację lub korzystny kredyt, natomiast czas między 10 a 17 marca warto przeznaczyć na wyjazdy zagraniczne, rozwój kontaktów międzynarodowych, rozpoczęcie nauki i zdawanie egzaminów, ponieważ działać na was będzie korzystny aspekt między Słońcem a Jowiszem. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku mają w tym czasie szansę na wzbogacenie, artystom łatwiej będzie zdobyć mecenasa, twórczość rozwinie się w pożądanym kierunku, chociaż o odbiorcę dzieł przyjdzie wam zawalczyć.

W pracy nastąpią zmiany, w niektórych przypadkach dojdzie do całkowitej transformacji, jednak wyjdziecie na swoje, zwłaszcza po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego znaku Barana. Ostatni tydzień marca okaże się szczególnie istotny dla spraw zdrowotnych, pojawią się problemy z kręgosłupem, zachowajcie daleko idącą ostrożność przy zmianie warunków pogodowych, ponieważ da o sobie znać wiosenne osłabienie organizmu. Atmosfera w pracy się pogorszy, trudniej się dogadacie zarówno z podwładnymi, jak i przełożonymi.

Od 23 marca do 15 kwietnia Merkury, planeta komunikacji, poruszać się będzie biegiem wstecznym, unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, środków komunikacji, rozpoczynania ważnych przedsięwzięć, zachowajcie też ostrożność za kierownicą, ponieważ chwila nieuwagi może was drogo kosztować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *