Horoskop na marzec 2017 dla Wagi

Początek miesiąca może być trochę burzliwy, jeśli odpowiecie pięknym za nadobne. Wszyscy wokół będą was denerwować, ale to wy powinniście wykazać się tolerancją. Jeżeli partner zacznie manifestować swoje prawo do wolności i niezależności, pozwólcie mu na to, zazdrością i stosowaniem przymusu niczego nie uzyskacie. Przez cały miesiąc będziecie całkowicie uzależnieni od partnera, nie próbujcie więc się stawiać, bo wywołacie konflikt, a jest on wam do niczego nie potrzebny, Wagi ponad wszystko na świecie cenią sobie równowagę i zgodę.

Wenus od 5 marca zacznie się cofać, spuścicie więc nieco z tonu i zaczniecie się zastanawiać co zrobiliście źle. Zamiast się obwiniać, lepiej zróbcie rachunek sumienia i zmieńcie nastawienie do problemu lub osoby, której on dotyczy. Zresztą niepotrzebnie się zamartwiacie, tracąc przy tym energię, bo dobrotliwy Jowisz w waszym znaku nie pozwoli nikomu zrobić krzywdy, szczególnie Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą liczyć na jego wsparcie i szczodrość, musicie tylko jeszcze na to jakiś czas poczekać. Brak równowagi, jaki obecnie odczuwacie, wywołuje dyskomfort, ale tylko od was zależy czy ulegniecie nadmiernym emocjom, czy pokonacie ekscytacje siłą rozsądku.

Po 10 marca, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do spokojniejszego Byka, odzyskacie równowagę i ze swoich słabości uczynicie największą siłę. Nadejdzie czas działania, chociaż między 10 a 13 uważajcie na drogach i zachowajcie czujność w podróży. Między 13 a 20 marca zadbajcie o zdrowie, szczególnie kręgosłup może wam się dać we znaki, wprowadźcie więcej kontrolowanego ruchu do swego życia, wystarczy krótki spacer, ale za to systematycznie wykonywany, aby organizm wrócił do formy.

Między 17 a 20 marca spotkacie na swej drodze kogoś wyjątkowego, komunikacja z ukochaną osobą się poprawi, ożywi się życie towarzyskie. Po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, życie nabierze rozpędu. Między 23 a 28 marca pojawi się szansa na miłość, powróci zagubione gdzieś w codzienności porozumienie z partnerem. Wolne Wagi mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia lub stracą głowę dla kogoś, kogo kiedyś już obdarzyły uczuciem, ale z jakiegoś powodu związek się nie rozwinął. Wagi w związkach przeżyją renesans uczuć, zrobi się namiętnie i gorąco jak w początkach znajomości. Wykorzystajcie ten czas i nie obrażajcie się o byle co, nawet jeśli usłyszycie słowa, jakich się nie spodziewaliście. Nów w znaku Barana może okazać się początkiem jakiegoś partnerstwa lub nowego etapu w związkach.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *