Horoskop na marzec 2017 dla Raka

Pierwsza dekada marca upłynie pod znakiem aktywności zawodowej, chwilami nadmiernej i frustrującej, nie róbcie niczego pod wpływem impulsu i nie podejmujcie pochopnych decyzji, bo wam się to nie opłaci. W pracy ostatnio wiele się dzieje, odczuwacie już zmęczenie nieustanną koncentracją i koniecznością stawiania czoła wyzwaniom. Najchętniej wycofalibyście się w domowe zacisze, ciesząc się z dobrodziejstw, które już was spotkały, lub na które możecie liczyć. Nauka wchodzi wam obecnie z trudem, chociaż poświęcacie jej wiele czasu – najwięcej korzyści osiągną w tej dziedzinie studenci szkół artystycznych, chemicznych i farmaceutycznych, ponieważ wspierają was przebywające w Rybach planety – uważajcie jednak do 12 marca, aby rozkojarzony Merkury nie zaprowadził was na manowce wyobraźni, starajcie się weryfikować każdą informację pod kątem jej skuteczności.

Istotne decyzje podejmujcie 7 marca, kiedy Księżyc znajdzie się w waszym znaku, tworząc trygon do Słońca i Merkurego, powiedzie się wszystko, co w tym dniu zaplanujecie, szczególnie dobrze wypadną egzaminy oraz podróże zagraniczne i kontakty międzynarodowe. 12 marca natomiast starajcie się unikać trudnych rozmów, bo pełnia w znaku Panny sprawi, że zgubicie się w gąszczu emocji i nie wyrazicie w pełni tego, na czym wam zależy.

Przez cały miesiąc czekają was wizyty krewnych oraz znajomych z zagranicy,  nie wszystkich będziecie mieli ochotę gościć u siebie, ze względu na przepracowanie i zmęczenie koniecznością dotrzymywania im towarzystwa. Między 14 a 20 marca uważajcie na zdrowie, bo kwadratura Słońca do Saturna osłabi organizm i mogą odezwać się różne przewlekłe dolegliwości. Po 20 marca, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Barana, przyspieszą sprawy zawodowe, trzeba będzie poważnie zająć się nie tylko planowaniem, ale realizacją prowadzonych projektów. Dla spraw partnerskich i miłosnych miesiąc nie będzie zbyt korzystny, zajmijcie się więc karierą, a marzenia o dozgonnej miłości odłóżcie na bardziej sprzyjający moment.

Ostatni tydzień marca zapowiada się nerwowo, uważajcie na słowa, bo mogą ranić, jednak nów w znaku Barana, do którego dojdzie 28 marca, zapowiada początek czegoś wyjątkowego, pojawi się zawodowa szansa, którą koniecznie trzeba wykorzystać, bo prędko się nie powtórzy. Trzeba podjąć nagłe, jednoznaczne decyzje,  zaufać intuicji oraz otworzyć się na zupełnie nowe pomysły i wyzwania.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *