Horoskop na marzec 2017 dla Barana

Miesiąc rozpocznie się awanturą lub nadmiernie impulsywną reakcją, która nie służy porozumieniu. Do 20 marca Słońce przebywa w znaku Ryb, co osłabia was energetycznie i nie pozwala skupić się na tym co najważniejsze. Planety w Baranie nie pozwolą jednak na spadek aktywności, stymulować was do działania będą zarówno rewolucyjny Uran, jak i waleczny Mars, władca waszego znaku. Wenus retro od 5 marca do końca miesiąca sprawi, że próba nawiązania miłosnych kontaktów napotka trudności, może zbyt obcesowo wyrażacie swoje potrzeby, przydałoby się więcej delikatności.

W pierwszej dekadzie miesiąca, dopóki Mars przebywa w waszym znaku, o strategii i dyplomacji nie ma co marzyć, zmierzać będziecie prosto do celu nie oglądając się na to, co do powiedzenia ma druga strona. W każdej sprawie, która wymaga szybkiego działania, okażecie się niezrównani, w wielu przypadkach również skuteczni. Niestety, niektóre decyzje podejmiecie na podstawie fałszywych i niejasnych doniesień, a otrzymane informacje okażą się zwykłymi domysłami i plotkami. Atmosfera podejrzliwości, jaka panuje w pracy, skłoni was do traktowania każdego jako potencjalnego wroga, co nie sprzyja konstruktywnej współpracy.

10 marca Mars opuści wasz znak i wkroczy do Byka, staniecie się więc bardziej skłonni do porozumienia, uważajcie jednak, żeby w sprawach partnerskich i uczuciowych nie zachować się jak słoń w składzie porcelany. Pełnia w znaku Panny uświadomi wam bezmiar pracy, jaka was czeka, aby osiągnąć wyznaczone cele, co wywołać może u niektórych osób frustrację – Barany bywają znakomitymi inicjatorami wszelkich działań, natomiast systematyczne obowiązki chętnie pozostawiają innym do wykonania. Wiele spraw zacznie iść jak po grudzie szczególnie między 13 a 20 marca, podczas kwadratury Słońca z Saturnem, z zagranicy otrzymacie niewesołe informacje, trudności pojawią się w nauce, trudniej będzie zdawać egzaminy.

Kiedy 20 marca do waszego znaku zawita Słońce, odzyskacie humor i wiarę w siebie, staniecie się bardziej ruchliwi i przedsiębiorczy, zaczniecie prowadzić ożywione życie towarzyskie, zaznaczy się jednak tendencja do przesady. Entuzjazm i radość życia zamieniać się będą chwilami w niekontrolowane wybuchy emocji, a wtedy wymknąć się mogą słowa, których potem będziecie żałować. Starajcie się we wszystkim zachować umiar i zwiększyć poziom tolerancji, unikniecie w ten sposób nieporozumień i konfliktów.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *