Horoskop na maj 2019 roku dla Barana

Słońce do 21 maja oświetli sprawy finansowe i skupi waszą uwagę na materialnej sferze życia. Mars w Bliźniętach w pierwszej dekadzie miesiąca utworzy opozycję do Jowisza w Strzelcu, powinniście więc aktywnie rozwijać swoje zdolności intelektualne, zdawać egzaminy, zdobywać wiedzę, uczestniczyć w kursach, podróżować, rozwijać kontakty międzynarodowe – uważajcie tylko, aby nie stracić zbyt wiele energii na gadanie i tzw. „bicie piany”, lecz działajcie szybko i konstruktywnie.

Merkury przebywa w waszym znaku do 6 maja i w pierwszych dniach tworzy kwadraturę z Saturnem, co chwilowo utrudni komunikację, ale zaraz potem trygon z Jowiszem i sekstyl z Marsem pozwolą myśleć prawidłowo, szybko i skutecznie – długi majowy weekend warto wykorzystać na podróżowanie lub zdobywanie wiedzy.

Wenus, planeta miłości i dostatku, gościć będzie w waszym znaku do 15 maja, tworząc szereg zarówno napiętych, jak i dobroczynnych aspektów, w sercu wiele będzie się działo, nie pozwólcie się opanować zniechęceniu, przypomnijcie sobie, że z natury jesteście zdobywcami, sięgajcie więc śmiało po wszystko, czego pragniecie, a los wam będzie sprzyjał. Najlepszy czas na udane randki i miłosne podboje nadejdzie między 10 a 15 maja – zrobi się namiętnie, gorąco i przyjaźnie. Starajcie się panować nad zazdrością, bo nie macie do niej podstaw. Wolne Barany mogą zostać trafione w samo serce strzałą Amora między 16 a 21 maja, kiedy Wenus w Byku utworzy koniunkcję z Uranem i sekstyl z Marsem, możecie w tych dniach spotkać na swej drodze osobę, która skradnie wam serce – ani się obejrzycie, a wasze bastiony zostaną zdobyte, będzie to jednak słodka kapitulacja. W tych dniach możecie również liczyć na dobre zarobki, korzystny kredyt, nieoczekiwaną premię lub transakcję, poprawiającą znacznie wasze finanse.

21 maja Słońce i Merkury opuszczą znak Byka i wkroczą do Bliźniąt, staniecie się więc bardziej mobilni i skłonni do kontaktów towarzyskich. Mars, od 16 maja przebywający w znaku Raka, uczyni was niecierpliwymi i bardziej niż zwykle buntowniczymi, starajcie się nadmiar energii rozładować robiąc drobne remonty w domu, zadbajcie o aktywny wypoczynek – przekopywanie ogródka może was odstresować bardziej niż przesiadywanie przed telewizorem.

Merkury w Bliźniętach w ostatniej dekadzie maja jest korzystny dla szeroko pojętej komunikacji i handlu, możecie w tych dniach zakładać strony internetowe, kupować samochody i sprzęt komputerowy, pisać prace, wypowiadać się publicznie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *