Horoskop na maj 2018 dla Wagi

Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt do 19 maja doda Wagom uroku i pozwoli wykorzystać wrodzony wdzięk, aby zdobyć to, na czym im zależy. Długi weekend minie w miarę spokojnie, ale to będzie cisza przed burzą, między 5 a 10 maja czeka was bowiem wiele napięć związanych z koniecznością obrony swego wizerunku. Wenus w kwadraturze do Neptuna oraz Merkury w napiętym aspekcie Plutona zapowiadają niezliczoną ilość plotek i pomówień, z których trudno będzie się wybronić, nie zabraknie wam jednak siły i odwagi, aby stawić czoło konfrontacjom. Stres może wywołać problemy zdrowotne, nie będzie to nic poważnego, ale warto wybrać się do lekarza i zrobić badania.

Druga dekada miesiąca okaże się dla was szczególnie emocjonująca za sprawą kwadratury Marsa i Merkurego do Urana, trudno będzie wam zachować spokój, ktoś zechce pozbawić was podstaw egzystencji, ale nie pozwolicie na to. To również okres testowania siły wszelkiego typu związków oraz przyjaźni, gotowi będziecie zakończyć toksyczne relacje oraz takie, które nie spełniają waszych oczekiwań. Między 11 a 13 maja nie wdawajcie się w utarczki słowne, bo awantura murowana.

15 maja Uran opuści przeciwległy znak Barana, w którym przebywał blisko 8 lat, wasze związki mają więc szansę wyjść na prostą, zostaną wokół was wyłącznie osoby, na których możecie polegać. Reakcje niektórych osób na wydarzenia tego miesiąca zaskoczą was do tego stopnia, że gotowi będziecie w jednej chwili odwrócić się na pięcie i zamknąć za sobą drzwi, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Nie hodujcie w sobie urazy, nauczcie się wybaczać, bo wszystko w końcu obróci się na dobre, potraktujcie każde wydarzenie jako naukę, wyciągnijcie wnioski, aby nie pozwolić się zaskoczyć w przyszłości i rozważniej dobierać partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych.

Między 19 a 22 maja, podczas sekstylu Wenus do Urana, pojawi się okazja zawodowa, którą trzeba natychmiast łapać. Kiedy 21 maja Słońce wkroczy do znaku życzliwych Bliźniąt i utworzy trygon z Marsem w Wodniku, staniecie się nie do pokonania, jedynie dni między 24 a 28 maja, podczas opozycji Wenus do Saturna, okażą się niekorzystne dla negocjowania warunków współpracy, nie zwracajcie się w tym czasie o podwyżkę, bo spotkacie się z odmową. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę sytuacji, zrealizują się wasze marzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *