Horoskop na maj 2018 dla Koziorożca

Słońce w przyjaznym znaku Byka do 21 maja obdarzy was energią sprzyjającą rozwojowi zainteresowań oraz ułatwi kontakt z dziećmi. Saturn i Pluton, dwie mocne planety w waszym znaku, nadal obdarzają was swoją mocą i stymulują umiejętność przetrwania najbardziej wymagających doświadczeń. Dodatkowo Mars w Koziorożcu do 16 maja pobudzi aktywność i umożliwi przeprowadzenie radykalnych zmian w sprawach rodzinnych oraz zawodowych. Informacje, jakie otrzymacie na temat zdrowia własnego oraz najbliższych w dniach 5 – 10 maja, mogą okazać się niezbyt korzystne, ale nie zabraknie wam siły oraz determinacji, aby zrobić z tym porządek. Między 7 a 15 maja okoliczności skłonią was do podjęcia trudnych decyzji, których efektem może być jednoznaczne pozbycie się toksycznych relacji oraz wszystkiego, co utrudnia rozwój. Uwolnicie się od czegoś, co nie pozwalało funkcjonować w zgodzie z własną osobowością, pomoże wam w tym trygon Słońca do Plutona oraz kwadratura Marsa do Urana.

15 maja Uran zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka na najbliższe 7 lat, z krótkimi przerwami, kiedy wycofa się ponownie do Barana. Pojawi się wiele okazji, aby zrealizować swój potencjał, w maju wpłynie to szczególnie intensywnie na Koziorożce urodzone w grudniu.

16 maja Mars opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wodnika, tworząc natychmiast kwadraturę do Urana, co może wpłynąć destabilizująco na stan waszych finansów. Niektóre Koziorożce podejmą odważne decyzje pozbycia się niepotrzebnych dóbr, inne przeciwnie – uwolnią się od zależności finansowych i odzyskają swobodę w wydawaniu pieniędzy.

Kiedy 19 maja Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Raka i utworzy sekstyl z Uranem, w waszym życiu pojawi się miłość lub poznacie osobę wyjątkową, z którą nawiążecie ekscytujący, chociaż krótkotrwały romans. W dniach 19 – 22 maja wolne Koziorożce mają szansę związać się z kimś oryginalnym i nietuzinkowym, wszystkim pozostałym konfiguracja przyniesie okazję rozpoczęcia interesującej znajomości. 21 maja Słońce opuści znak Byka, wkroczy do znaku Bliźniąt i utworzy trygon do Marsa, co sprzyja aktywności zarówno intelektualnej, jak i fizycznej. Ruch na świeżym powietrzu pozwoli wam rozładować napięcie narosłe w ostatnich dniach. Korzystna konfiguracja Merkurego ułatwi podjęcie ważnych decyzji w sprawach domowych oraz zawodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *