Horoskop na luty 2024 roku dla Panny

Słońce w Wodniku przebywa do 19 lutego, kierując energię na dbałość o zdrowie, wykonywanie zleconych zadań i poprawę warunków pracy. Od początku miesiąca do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Jowisza w życzliwym Byku do Saturna w przeciwległych Rybach, co sprzyja nawiązaniu długotrwałych relacji z obcokrajowcami, naukowcami i celebrytami, macie szansę w tym czasie wykorzystać w swoich związkach najlepsze cechy zarówno entuzjastycznego Jowisza, jak i zrównoważonego Saturna. W dniach od 6 do 11 lutego Słońce ustawi się w kwadraturze do Słońca, co obejmie również nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 9 lutego, w tym czasie niektóre Panny otrzymają niespodziewane zlecenie, inne nawiążą zaskakującą relację międzynarodową, pojawi się jakiś problem zdrowotny lub gwałtownej zmianie ulegną warunki pracy. 19 lutego Słońce wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym najważniejsze okażą się związki, uwagę skierujecie na sprawy partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 24 lutego dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, relacje międzyludzkie wzbudzą silne emocje, w ostatnich dniach miesiąca, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i Saturnem, możecie nawiązać długotrwałą współpracę, pod warunkiem, że zaakceptujecie pewne ograniczenia, partnerzy bowiem okażą się mało elastyczni.

Merkury, władca waszego znaku, 1 i 2 lutego znajdzie się w sekstylu do Neptuna w przeciwległych Rybach, ktoś będzie starał się przekonać was do swoich racji używając manipulacji lub odwołując się do współczucia, łatwo się jednak na tym poznacie. 5 lutego Merkury opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z niezłomnym Plutonem, myśli staną się mroczne i pełne podejrzeń. Między 9 a 11 lutego, w okolicach nowiu Księżyca, Merkury utworzy kwadraturę z ekspansywnym Jowiszem, niektóre Panny wybiorą się w podróż, studenci całą energię skierują na naukę, natomiast od 12 do 14 lutego, podczas kwadratury z nieobliczalnym Uranem, trudno będzie zachować spokój i opanowanie. 23 lutego rano Merkury wejdzie do przeciwległych Ryb, utraci przy tym sporo ze swej mocy, jedynie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Saturnem a także w sekstylu do Jowisza, podejmiecie decyzje na podstawie zarówno rzeczowych argumentów, jak i podpowiedzi intuicji.

Między 6 a 9 lutego Wenus w trygonie do Urana sprawi, ze niektórym Pannom zamarzy się niezobowiązujący romans, także od 12 do 14 lutego Wenus w sekstylu do Neptuna rozbudzi romantyczne uczucia. 16 lutego Wenus opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do znaku Wodnika, do 18 lutego pozostanie w koniunkcji z pożądliwym Plutonem a następnie do 26 lutego utworzy koniunkcję ze zdobywczym Marsem i kwadraturę z ekspansywnym Jowiszem, co doprowadzi do silnych emocji i wzrostu namiętności, warto w tym czasie zachować ostrożność, bo ciało może odpowiedzieć objawami psychosomatycznymi, zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne.

Od 6 do 10 lutego sekstyl Marsa do Neptuna w przeciwległych Rybach zmobilizuje do kreatywnej i twórczej współpracy. 13 lutego tak jak wcześniej Merkury a później Wenus, również Mars opuści życzliwego Koziorożca i wtargnie do Wodnika, do 18 lutego pozostając w koniunkcji z niebezpiecznym Plutonem, powinniście więc zachować ostrożność, zwłaszcza w sprawach zdrowotnych oraz w miejscu pracy. Od 25 do 29 lutego Mars w kwadraturze do Jowisza sprawi, że stracicie dużo energii, usiłując spełnić wygórowane ambicje.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *