Horoskop na luty 2019 roku dla Barana

Miesiąc rozpocznie się próbą sił, przyczyni się do tego kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, do tego aspektu dojdzie 2 lutego, ale jego działanie potrwa jeszcze kilka dni i wpłynie na zawodowe przedsięwzięcia. Rzucicie się z mocą w wir pracy, idąc jak burza natraficie jednak na czołg, który zapragnie was zniszczyć. W tej walce o władzę nie ma wygranych, zwycięstwo może być tylko „pyrrusowe”, chyba że zdecydujecie się postawić wszystko na jedną kartę. Szczególnie Barany urodzone w ostatniej dekadzie znaku powinny przygotować się do tego, że w ciągu najbliższych 2 tygodni rozstrzygnie się ich przyszłość, bowiem 13 i 14 lutego koniunkcja Marsa z Uranem w waszym znaku zakończy z impetem długotrwały projekt, wieloletnią przyjaźń lub uczestnictwo w społecznej działalności.

Podobno „kiedy Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera kolejne”, dlatego przygotujcie się na prawdziwą przygodę, nów w znaku Wodnika w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, do którego dojdzie 4 lutego, zapowiada początek nowej przyjaźni lub aktywności w grupie osób, z którą łączą was wspólne zainteresowania, poznacie nowych ludzi, otrzymacie dobre wiadomości między 6 a 10 lutego, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Marsem, staniecie się w tych dniach szczególnie elokwentni, to dobry moment, aby przedstawić swoje argumenty i przemyślenia.

Dni między 5 a 10 lutego, podczas korzystnego aspektu Słońca i Jowisza w przyjaznych znakach, przyniosą wiele znakomitych okazji do zabłyśnięcia intelektem, nawiązania ciekawych międzynarodowych znajomości, a także wyjazdów zagranicznych. Jednocześnie coś zacznie źle działać, humor nagle wam się pogorszy, a Walentynki w tym roku mogą mieć nietypowy charakter. To, co się popsuje, między 12 a 14 lutego macie szansę naprawić po 14 lutego, kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Byka, staniecie się bardziej ugodowi i choć niechętnie, jednak skłonni wyciągnąć rękę do zgody.

W dniach 15 – 19 lutego Słońce utworzy sekstyl z Uranem w waszym znaku, otrzymacie szansę, aby zacząć coś od nowa, a dobre aspekty Wenus, Saturna i Neptuna pozwolą utrwalić uczucia i związki, które się porwały, zarówno osobiste, jak i zawodowe.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle opuszcza was energia, dodatkowo od razu tego samego dnia późnym wieczorem pełnia w znaku Panny przypomni o problemach zdrowotnych, poczujecie się więc trochę jak przekłuty balonik, z którego uciekło powietrze. Na szczęście pod koniec miesiąca sekstyl Słońca do Marsa sypnie groszem i pozwoli wyjechać na odpoczynek, który bardzo wam się należy.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *