Horoskop na luty 2018 dla Wodnika

Słońce i Merkury do 18 lutego przebywają w waszym znaku sprawiając, że wszystko, co najważniejsze dzieje się właśnie „tu i teraz”. Obecność Południowego Węzła Księżycowego w Wodniku powoduje poczucie niepewności oraz brak wiary we własne możliwości, tymczasem pobyt Wenus w Wodniku zapewnia, że jesteście podziwiani i lubiani, tylko tego nie dostrzegacie. Sekstyl Marsa do Merkurego w pierwszym tygodniu lutego nieustannie motywować będzie do wykorzystania wszystkich możliwości intelektualnych, przyjaciele zaczną was popędzać, ale uczynią to dla waszego dobra.

Sekstyl Wenus do Urana w dniach 4 – 9 lutego stworzy wiele okazji do wykazania się nieprzeciętnymi umiejętnościami, nie pozwólcie, aby brak wiary w siebie pozbawił was szansy na rozwój kariery lub zdobycie należnej nagrody. Młode Wodniki stanu wolnego ulegną fascynacji osobą niezwykłą i niezależną, osoby wykonujące zawody artystyczne cieszyć się będą twórczą wyobraźnią oraz pomysłowością. Jeszcze więcej korzystnych sytuacji pojawi się między 10 a 18 lutego, kiedy również Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl do Urana, umysł zacznie pracować jak brzytwa, dobre pomysły poleją się strumieniem, pojawią się szanse do wykorzystania.

15 lutego nastąpi zaćmienie Słońca w waszym znaku, co zapowiada nieprzewidziane okoliczności, zmieniające rzeczywistość, w jakiej się poruszacie, pozostańcie czujni i starajcie się w tym oraz w następnym dniu unikać podejmowania ważnych decyzji, nie traćcie również wiary w siebie i swoje możliwości. Już 17 lutego nastąpi moment, w którym zobaczycie wszystko wyjątkowo jasno i wyraźnie, będziecie więc mogli się do tego ustosunkować.

18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą wasz znak i wkroczą do Ryb, kierując uwagę na stan finansów. Pojawią się dodatkowe środki, które warto wykorzystać na spłatę kredytu lub zainwestować w rzeczy trwałe i bezpieczne, horoskop sugeruje, żeby zacząć oszczędzać, w celu zrealizowania w przyszłości swoich marzeń. U niektórych Wodników pojawi się silny imperatyw wydawania pieniędzy na imprezy dla przyjaciół – nie zapominajcie przy tym o własnych potrzebach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *