Horoskop na luty 2018 dla Strzelca

Mars w waszym znaku zadziała stymulująco na większość Strzelców, zabierzecie się za sprawy odkładane na później, w krótkim czasie uda się zrobić znacznie więcej, niż planowaliście. Osoby uprawiające sport zaczną odnosić sukcesy w wybranej dziedzinie, pozostałe Strzelce we wszystko, za co się zabiorą, włożą znacznie więcej energii.

W pierwszym tygodniu lutego staniecie się szczególnie ruchliwi, krótki wypad na narty, wycieczka krajoznawcza, wyjazd w odwiedziny do krewnych – każdy pomysł, sprzyjający oderwaniu się od codzienności, przyniesie korzystne efekty. Słońce oraz Merkury w życzliwym znaku Wodnika dobrze wpływają na zdolność komunikacji, ułatwiają kontakt z młodzieżą, pomagają uporać się z zadaniami wymagającymi zdolności publicystycznych lub literackich. Znajdziecie więcej czasu na spotkania w gronie rodzinnym, nawiążecie więź z rodzeństwem, poznacie bliżej sąsiadów. Jowisz w trygonie do Plutona wzbudzi potrzebę zagłębienia się w problemy psychologiczne, konfiguracja sprzyja również poprawie sytuacji materialnej, niewykluczone, że otrzymacie kredyt lub przeciwnie – uda się wam go szybciej spłacić.

Między 4 a 9 lutego sekstyl Wenus do Urana spowoduje nagłe, aczkolwiek przemijające zauroczenie, to czas na randki oraz rozwój przyjaźni, osoby zainteresowane wiedzą tajemną zaczną studiować astrologię oraz inne formy przewidywania przyszłości. Między 10 a 15 lutego pojawią się niespodziewane okazje, jest szansa na wygraną, warto wypełnić kupon totolotka, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. Niektóre osoby odkryją w sobie całkiem nowe zainteresowania, inne cieszyć się będą z sukcesów dzieci.

Między 14 a 16 lutego unikajcie jazdy samochodem, krótkie podróże odłóżcie na później, uważajcie na przekazywane informacje, ponieważ znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika. Kwadratura Marsa w waszym znaku do Neptuna w Rybach zapowiada między 12 a 23 lutego walkę z wiatrakami, jaką stoczycie w pracy lub w domu rodzinnym, brak konkretnych uregulowań oraz konieczność zaopiekowania się osobami słabymi, niepełnosprawnymi lub po prostu nie potrafiącymi was zrozumieć, wzbudzi niepotrzebną irytację, starajcie się nie wyładowywać frustracji na kimś, kto nie ogarnia rzeczywistości.

Kiedy 18 lutego Słońce oraz Merkury zmienią znak i wkroczą do Ryb poczujecie się wyczerpani fizycznie oraz psychicznie. Ostatni tydzień miesiąca pozwoli wam uporządkować finanse i ugruntować swoją zawodową pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *