Horoskop na luty 2017 dla Koziorożca

Pierwsze dni lutego mogą być nerwowe, ponieważ przebywający w waszym znaku Merkury odbiera napięte aspekty Jowisza i Urana. W pracy przeżywacie obecnie swoje „5 minut”, ale jak to zwykle bywa w pracowitym okresie – zmęczenie nie pozwala o sobie zapomnieć. Nadmiar obowiązków sprawia, że trudno wam się cieszyć ze swoich osiągnięć, cierpi na tym rodzina.

7 lutego Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Wodnika, w którym nadal przebywa Słońce. Z jeszcze większą energią zabierzecie się za pomnażanie swojego stanu posiadania. Dni między 7 a 15 lutego okażą się pod tym względem spektakularnie korzystne, otrzymacie nowe zlecenie lub rozpoczniecie pracę nad projektem, który kiedyś porzuciliście. Przynoszący wiele okazji do wzbogacenia się Jowisz zacznie się cofać, niektóre wysoko postawione osoby na jakiś czas znikną z waszego pola widzenia, nie sprawi to jednak, że opuści was fart i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Kariera stoi przed wami otworem, nie przegapcie szansy, wykorzystajcie sprzyjające okoliczności i wyciągnijcie wnioski na przyszłość jak szybko i skutecznie osiągać sukcesy.

11 lutego, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa, nie podejmujcie ważnych decyzji finansowych, bo emocje odbiorą wam poczucie dystansu i możecie popełnić błąd. Dni między 10 a 18 lutego są jednak ogólnie korzystne dla długotrwałych inwestycji, czemu sprzyja sekstyl Słońca do Saturna. Jeśli szukaliście stałej pracy, przynoszącej godziwe zarobki, to teraz łatwo ją znajdziecie, może nawet propozycja sama nadejdzie bez wysiłku z waszej strony.

18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, rozpoczną się więc krótkie wyjazdy, podróże służbowe i prywatne, zawiążecie kontakty z rodzeństwem i dalszą rodziną, szczególnie jeśli przebywa za granicą. Pojawią się jednak silne napięcia, wywołane kwadraturą Marsa do Plutona w waszym znaku, presja okaże się niemożliwa do wytrzymania. Trudno będzie uniknąć konfliktów na polu rodzinnym i zawodowym, a im bliżej końca miesiąca, tym atmosfera będzie gęstniała. W dniach 26-28 lutego mogą ucierpieć nawet najsilniejsze związki, sytuacja w wielu wypadkach wymknie się spod kontroli, a nów Księżyca w znaku Ryb zapowiada także nowy rozdział w relacjach rodzinnych. W pracy stąpać będziecie jak po kruchym lodzie, więc starajcie się nie angażować w problemy, które was osobiście nie dotyczą.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *