Horoskop na luty 2017 dla Barana

Dwie pierwsze dekady lutego miną wam znakomicie. Do 18 lutego Słońce wędruje przez przyjazny znak Wodnika, sprzyjając spotkaniom towarzyskim i kultywowaniu przyjaźni. Zaangażujecie się także w działalność społeczną lub zaczniecie uczęszczać na zebrania kół zainteresowań. Mars w waszym znaku przebywa aż do 23 lutego, zachęcając do bardziej intensywnych treningów sportowych, a także do rozwoju zdolności organizacyjnych. Energii przez cały miesiąc wam nie zabraknie, warto więc zwiększyć wysiłki i nadrobić wszelkie czekające na was od dłuższego czasu zadania.

Wenus, przebywająca od 3 lutego w waszym znaku, doda wam seksapilu i zapewni moc wrażeń. Wolne Barany urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą liczyć na owocne podboje, udane randki, gorące noce oraz miłosny zakręt głowy. Osoby w związkach również nie będą narzekać na swoje drugie połowy, które podporządkują się z łatwością ich woli – wystarczy uśmiech, dobre słowo, zaproszenie na kolację lub do kina, a partner zrobi dla was wszystko, o co poprosicie.

W dniach 6-15 lutego, kiedy Słońce utworzy sekstyl do przebywającego w Baranie Urana, zawrzecie przyjaźnie, które będą miały znaczenie dla waszej przyszłości, spotkacie kogoś o zbliżonych poglądach, kto myśli i czuje tak jak wy, szczególnie w sprawach przekraczających indywidualne podejście do życia. W gronie przyjaciół łatwo zorganizujecie wspólne zagraniczne wypady i będziecie się przy tym świetnie bawić. Każda impreza okaże się sukcesem, nie siedźcie więc w domu, tylko spotykajcie się ze znajomymi, bo sprawi wam to wiele radości. Merkury w sekstylu do Wenus w waszym znaku sprawi, że dogadacie się dosłownie z każdym, wolne Barany na jednym ze spotkań towarzyskich mogą spotkać miłość swojego życia, nie przegapcie osoby, z którą porozmawiać można dosłownie na każdy temat.

Aura wokół was zmieni się po 18 lutego, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Ryb. Odczujecie spadek energii, jakby ktoś wypuścił z was powietrze. Ostatnia dekada miesiąca minie pod znakiem konfliktów oraz wydarzeń, które zmuszą was do stawienia czoła przeróżnym wyzwaniom. Miejsce pracy może okazać się polem walki. Wojna jest waszym żywiołem, gotowi jesteście pójść na krucjatę w obronie osób słabszych lub w imię wyznawanych ideałów, pojawią się ku temu okazje, ale zastanówcie się, czy po waszych działaniach nie pozostają zgliszcza. Dotyczy to szczególnie osób urodzonych między 10 a 15 kwietnia. Nie słuchajcie plotek, bo jest w nich sporo nieprawdy. Zadbajcie o zdrowie własne oraz najbliższych.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *