Horoskop na listopad 2018 roku dla Barana

Miesiąc obfitował będzie w ważne astrologiczne wydarzenia. Najpierw 6 listopada Uran wycofa się do waszego znaku i pozostanie w nim do 6 marca 2019, powodując zamieszanie, zmiany i wywołując niespodziewane wydarzenia – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w trzeciej dekadzie znaku – pozwoli jednocześnie uporządkować ostatecznie wszystkie ważne sprawy, zwłaszcza związane ze związkami przyjaźni. Tego samego dnia Węzły Księżycowe zmienią znaki, aktywizując sferę rodzinną i zawodową, lepiej poczujecie się w domu, w kręgu najbliższych, natomiast sprawy zawodowe mogą zmierzać w kierunku pogorszenia sytuacji.

Na szczęście już 8 listopada Jowisz wkroczy do przyjaznego znaku Strzelca, w którym pozostanie przez blisko 13 miesięcy, możecie więc spodziewać się wyjątkowo korzystnych wydarzeń, głównie związanych ze sprawami międzynarodowymi oraz podnoszeniem kwalifikacji.

Kolejną ważną dla was planetą zmieniającą znak będzie Mars, który od 16 listopada znajdzie się w znaku Ryb, w których pozostanie do końca roku – niestety, nie jest to dla Marsa korzystna sytuacja, mogą więc w tym okresie pojawiać się momenty frustracji i niemocy. Między 16 a 26 listopada Mars w Rybach utworzy kwadraturę z Jowiszem w Strzelcu, najważniejsze w tym czasie okażą się sprawy związane z prawem międzynarodowym, nauką, podróżami zagranicznymi – aspekt wzbudzi emocje i zachęci szczególnie Barany urodzone w pierwszej dekadzie znaku do zaangażowania się w walkę o lepszą przyszłość – uważajcie, aby przy okazji nie przekroczyć dozwolonych granic i nie złamać prawa, bo Mars w Rybach z trudnością rozróżnia prawdę od kłamstwa i nie bardzo wie po której stronie się opowiedzieć.

W pierwszej dekadzie miesiąca wzmocni się w waszym życiu znaczenie duchowości za sprawą trygonu Słońca do Neptuna. Słońce do 22 listopada przebywać będzie w znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na zarządzaniu wspólnymi finansami, pobudzając głębokie emocje i wzbudzając zainteresowanie tajemnicami oraz ukrytą stroną rzeczywistości – szczególnie między 8 a 13 listopada podczas sekstylu Słońca z Plutonem. 22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, a 25 i 26 listopada utworzy ścisłą koniunkcję z przynoszącym szczęście Jowiszem – czekają was sukcesy w dziedzinie nauki, prawa i współpracy międzynarodowej, uważajcie tylko, aby nie zepsuć pojawiających się okazji przez brak opanowania i cierpliwości, ponieważ kwadratura obu planet z Marsem w Rybach zapowiada niepotrzebny pośpiech i brak wiary we własne możliwości.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *