Horoskop na listopad 2017 dla Wagi

To może być burzliwy miesiąc. Pierwszy tydzień listopada charakteryzować się będzie zmiennym nastrojem, dobre porozumienie złapiecie z osobami starszymi, postawicie na jakość, nie na ilość kontaktów, na co wpłynie sekstyl Wenus do Saturna. Jednocześnie opozycja władczyni waszego znaku do rewolucyjnego Urana zapowiada niespodziewane wydarzenia, które podsycą ambiwalentne podejście do przyjaciół oraz partnerów życiowych lub biznesowych. Do 7 listopada sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, pomimo mocnego poczucia własnej wartości odniesiecie wrażenie, że niewiele od was zależy. Trygon Słońca do Neptuna sprawi, że pojawią się jakieś możliwości dodatkowego zarobku, ale bardzo niejasne i nieokreślone, kiedy 5 listopada Merkury wkroczy do znaku Strzelca wszystko może prysnąć jak bańka mydlana.

Dni między 6 a 13 listopada okażą się korzystne dla decyzji finansowych, związanych z nieruchomościami, to również dobry moment na wzięcie kredytu. Szczególnie łaskawy dla lokaty kapitału oraz wszelkich spraw prawnych okaże się czas między 10 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Skorpionie, jednak kwadratura Merkurego do Neptuna może wywołać chaos oraz poczucie zagubienia, nic nie będzie oczywiste w tych dniach, każdy zadeklaruje swój własny ogląd rzeczywistości, a relatywizm w podejściu do prawa mijać się może z poczuciem przyzwoitości.

Kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie pomiędzy 13 a 22 listopada, wywoła atak trudnej do opanowania frustracji, starajcie się unikać agresji, bo spotkacie się z reakcją, jakiej się nie spodziewacie, jeśli jednak od dłuższego czasu tkwicie w jakimś toksycznym lub wyniszczającym układzie, to pojawi się szansa, aby go zakończyć. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, może oznaczać początek całkiem nowej inwestycji lub innego sposobu zarabiania na życie, trzeba będzie zaakceptować zmiany, które są nieuniknione.

Kwestie finansowe przestaną was absorbować po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, jednak ostatni tydzień listopada przyniesie niespodziewane wydarzenia, bardzo niejednoznaczne w ocenie. Horoskop radzi unikać ataków, poskromić ego i dogadać z osobami o innych poglądach i charakterach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *