Horoskop na lipiec 2017 dla Barana

Opozycja Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszym tygodniu lipca, zafunduje wam huśtawkę emocji trudnych do opanowania. Układ ten wpłynie szczególnie intensywnie na Barany urodzone między 5 a 10 kwietnia. Rozpocznie się walka o priorytety i ogarnie dziedziny zarówno osobiste jak i zawodowe, ucierpieć na tym może rodzina. Będziecie walczyć o przetrwanie, a także o wszystko, co kłóci się z waszym pojęciem sprawiedliwości. Barany urodzone w drugiej dekadzie znaku otrzymają natomiast szansę wybicia się w swoim środowisku, w waszym życiu pojawią się osoby znaczące, pełniące ważne funkcje w społeczeństwie, naukowcy, obcokrajowcy lub VIP-y, którzy pchną karierę do przodu lub wpłyną na zmianę poglądów.

Pierwsza dekada miesiąca zapewni wam również dobry kontakt z przyjaciółmi pojawiającymi się w domu, imprezy okażą się szalenie intensywne, suto zaprawione alkoholem oraz innymi używkami. Osoby stawiające na duchowy rozwój otrzymają szansę poszerzenia świadomości, niektóre Barany zmienią swój światopogląd.

Pełnia w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 8-9 lipca, uświadomi wam popełniane błędy w dziedzinie spraw rodzinnych oraz zawodowych i jasno pokaże drogę, po której powinniście kroczyć.

Do 13 lipca czas sprzyja krótkim podróżom, wakacyjnym romansom oraz oddawaniu się przyjemnościom związanym z ulubionym hobby.

Do 23 lipca, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, trudno wam będzie osiągnąć spokój, chociaż druga dekada miesiąca sprzyja podróżom i wakacyjnym eskapadom. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku czeka małe „trzęsienie ziemi”, zachowajcie spokój i nie decydujcie pochopnie o zakończeniu tego, co daje poczucie bezpieczeństwa.

Sytuacja trochę się uspokoi po 20 lipca, kiedy Mars opuści znak Raka, a ustabilizuje się po 23 lipca, gdy również Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Lwa. Ogarnie was energia, powróci radość życia i ostatni tydzień lipca minie wśród dobrej zabawy. To świetny czas na rodzinny urlop, szczególnie Baranom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku dobrze ułożą się stosunki z dziećmi, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów jak miło i radośnie spędzić czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *