Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Barana

Słońce w waszym znaku do 20 kwietnia napełni wszystkich energią i zachęci do działania. Mars w Bliźniętach zaktywizuje szeroko pojętą dziedzinę komunikacji, zaczniecie podróżować, nawiążecie kontakt z rodzeństwem, sąsiadami, rozszerzycie krąg znajomych. Kwiecień jest dobrym miesiącem, aby unowocześnić sprzęt komputerowy, sprzyja również zakładaniu stron internetowych i rozpoczynaniu działalności, w której liczą się kontakty międzyludzkie – szczególnie po 17 kwietnia, kiedy do waszego znaku zawita również Merkury.

Pierwszą połowę miesiąca, dopóki Merkury przebywa w znaku Ryb, warto wykorzystać na przygotowania, zbierajcie informacje, starając się oddzielić prawdę od plotki, kierujcie się przy tym intuicją. Nów w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie między 4 a 5 kwietnia, wyznaczy początek działalności, w której będziecie zmuszeni wykazać się cierpliwością, wytrwałością i konsekwencją.

Zachowajcie ostrożność w dniach 8 – 15 kwietnia, gdy Słońce utworzy kwadraturę najpierw do Saturna, następnie Plutona i Węzłów Księżycowych, bo mogą wystąpić trudności w kontaktach z urzędnikami, a kariera niektórych Baranów trafi na opóźnienia i bariery. Jednocześnie między 12 a 16 kwietnia Słońce w waszym znaku utworzy trygon z Jowiszem w Strzelcu, okazje należy „łapać w locie”, tak korzystna sytuacja prędko się nie powtórzy, nie zważajcie więc na przeciwności, tylko sięgajcie po wszystko, co się wam należy.

19 kwietnia pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Wagi otworzy wam oczy na problemy w związkach, wzbudzi emocje, które prędko was nie opuszczą, ponieważ 20 kwietnia późnym wieczorem Słońce opuści wasz znak, wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem – w dziedzinie finansów może dojść do rewolucji, zmienicie stosunek do posiadania, zyskacie lub stracicie większą sumę pieniędzy, albo podważone zostanie wasze poczucie własnej wartości. 20 kwietnia również Wenus wkroczy do waszego znaku, sprawy finansowe zaczną wiec być priorytetowe.

Ostatnia dekada miesiąca okaże się znacząca dla zakochanych Baranów, możecie liczyć na dowody sympatii, miłość wybuchnie ze zdwojoną siłą, pod warunkiem, że okażecie ukochanej osobie zaufanie, bowiem Mars w kwadraturze do Neptuna oraz aspekty Merkurego ostrzegają przed zrobieniem użytku z niesprawdzonych informacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

2 komentarze do “Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Barana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *