Horoskop na kwiecień 2017 dla Skorpiona

Mars oraz Merkury w przeciwległym znaku Byka zapowiadają szereg istotnych i burzliwych rozmów, w których partner, zarówno osobisty jak biznesowy lub zawodowy, domagał się będzie wyjaśnień. Mars w trygonie do Plutona wskazuje na to, że cele macie wspólne i nic was nie pokona, jeśli zdecydujecie się iść ramię w ramię, jednak kwadratura Słońca w Baranie do Plutona w Koziorożcu pokazuje, że niezbędna jest porada specjalisty, aby pokonać nawyki i przyzwyczajenia, które stały się drugą skórą. Opozycja Słońca do Jowisza w dniach 5-10 kwietnia wywoła dolegliwości psychosomatyczne, które równie szybko jak się pojawią, tak i znikną, może również wskazywać na problemy prawne.

Pary na życiowym zakręcie wymagać będą terapii po 11 kwietnia, kiedy Merkury w Byku zacznie się cofać, tego dnia dojdzie również do pełni w Wadze, więc zbyt impulsywne reakcje sprawią, że powrócą problemy zamiecione pod dywan. 3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, tworząc ograniczającą i nieprzyjemną kwadraturę z Saturnem, przez cały miesiąc czekają was zarówno problemy finansowe jak i osobiste, w związki wkradnie się chłód lub rozdzieli was odległość, a oczekiwania emocjonalne i romantyczne wyobrażenia nie zostaną spełnione.

Druga dekada kwietnia obfitować będzie w szereg nieprzewidywalnych zdarzeń, za sprawą koniunkcji Słońca do Urana, trygon z Saturnem jednak pozwoli ustabilizować sytuację i stworzyć podwaliny finansowego zabezpieczenia. Skorpiony poszukujące pracy mogą nagle ją znaleźć w sposób całkowicie nieprzewidywalny.

Święta Wielkanocne miną dosyć zgodnie, pomimo że dzieci nie będą skłonne do tradycyjnych obchodów i wybiorą własny sposób na przeżycie tych dni. Kiedy 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, sprawy partnerstwa okażą się szczególnie istotne dla Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia okaże się początkiem nowego rozdziału we wzajemnych relacjach, postanowicie otworzyć się i jasno wyrażać swoje nadzieje i oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *