Horoskop na kwiecień 2017 dla Lwa

Słońce w znaku Barana nastraja optymistycznie, nie zabraknie więc wam energii, przynajmniej do 20 kwietnia. Wiosenna aura sprzyja słonecznej naturze, uśmiech zacznie częściej gościć na waszej promiennej twarzy. 3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, sprawy miłosne przestaną zaprzątać wam głowę, a energię skierujecie na planowanie podróży, co zwykle należy do ulubionych zajęć Lwów.

W dniach między 5 a 12 kwietnia dostaniecie się pod wpływy napiętego układu planetarnego, który zapowiada problemy z przystosowaniem się do zmian, jakie was czekają. Starajcie się wrzucić na luz, w przeciwnym wypadku zapłacicie za to zdrowiem. Elastyczność jest w waszym przypadku kluczem do dobrego samopoczucia, nie zapominajcie o tym, kiedy poczujecie, że poddawani jesteście presji.

W sprawach związanych z nauczaniem, kontaktami międzynarodowymi oraz podróżami zagranicznymi, nastąpią zmiany, szczególnie po 11 kwietnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny. Pełnia, do której dojdzie tego dnia w znaku Wagi, uświadomi wam zarówno możliwości, jak i trudności, jakie napotkacie w tej dziedzinie. Koniunkcja Słońca z Uranem w Baranie, w trygonie do Saturna zapowiada sprzeczne tendencje –  niespodziewane zmiany, jakich doświadczycie, okażą się w konsekwencji korzystne dla was w dalszej perspektywie, dotyczy to zarówno spraw związanych z edukacją, jak i kontaktów międzynarodowych. Lwy związane niezobowiązującą relacją zapragną ją zalegalizować, nie zapominajcie jednak, że zarówno Merkury (od 11-go do końca miesiąca) jak i Wenus (od 1 do 16 kwietnia) cofają się, nie jest to więc dobry moment na odważne decyzje czy miłosne deklaracje, możecie spotkać się z odrzuceniem, przemyślcie więc ponownie swoje intencje i poczekajcie do przyszłego miesiąca, kiedy sytuacja na niebie się ustabilizuje i zarówno Wenus, jak i Merkury zaczną was wspierać – dotyczy to szczególnie Lwów urodzonych w ostatniej dekadzie znaku.

20 kwietnia Słońce zmieni znak, opuści ognistego Barana i wkroczy do ziemskiego i praktycznego Byka, zaczniecie więcej uwagi poświęcać sprawom zawodowym. Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia, zapowiada początek nowego projektu lub pracy, która wiązać się będzie z finansami lub ubezpieczeniami, może to również być ciekawa inwestycja lub propozycja zawodowej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *