Horoskop na kwiecień 2017 dla Bliźniąt

Władca waszego znaku, Merkury, na samym początku kwietnia wkroczy do znaku Byka, poczujecie się więc trochę zdominowani przez sprawy materialne. Pierwsza dekada miesiąca okaże się korzystna dla transakcji finansowych, warto w tym czasie rozejrzeć się za nową inwestycją, ale nie przeciągajcie negocjacji, ponieważ kiedy 11 kwietnia Merkury wejdzie w retrogradację, sprawy zaczną się komplikować i trzeba będzie zaczekać aż do 4 maja z rozpoczęciem nowych projektów.

Pełnia, do której dojdzie 11 kwietnia, wprowadzi nerwową atmosferę w grupie przyjaciół, trudno będzie się wam dogadać, dojdzie do konfliktu interesów i wycofacie się ze wspólnego przedsięwzięcia, związanego z podróżami zagranicznymi lub nauczaniem.

Druga dekada miesiąca minie pod znakiem wymiany informacji, które powinny pozostać tajemnicą, w przeciwnym wypadku stracicie zaufanie osób, na których wam zależy. Dorosłe dzieci Bliźniąt zaczną wykazywać zainteresowanie zagraniczną edukacją, wykażą się przy tym uporem i brakiem konsekwencji. Przyjaciele zaskoczą was oryginalnością pomysłów.

20 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, natomiast Merkury wycofa się do Barana, poczujecie się osłabieni i trochę nerwowi. Okaże się, że trzeba dokonać korekty wcześniejszych założeń. Mars, który od 21 kwietnia zagości w waszym znaku, dodatkowo skłoni do pośpiechu i nieprzemyślanych wypowiedzi. Starajcie się dużo wypoczywać, nie rozpoczynajcie nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją, z zakupem sprzętu elektronicznego wstrzymajcie się przynajmniej do 4 maja.

Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie znaku poddane zostaną pod koniec miesiąca kontroli swojej działalności, starajcie się uporządkować wszystkie papiery i nie ulegać panice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *