Horoskop na grudzień 2018 roku dla Ryby

Do 21 grudnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, pozostaniecie aktywni zawodowo. Pierwsza dekada miesiąca zaskoczy was nawałem obowiązków, kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Marsa, a następnie Neptuna, wywoła konieczność szybkiego działania, niestety nie wszystko pójdzie po waszej myśli – zanim podejmiecie decyzje lubicie rozważyć wszelkie za i przeciw, konieczność wyboru tylko jednej z istniejących możliwości budzi niepokój, lęk i frustrację, tymczasem okaże się, że działać trzeba szybko, aby zdobyć to, na czym wam zależy.

7 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Strzelca w kwadraturze do koniunkcji Marsa z Neptunem w Rybach – taki układ planet może być korzystny dla rozpoczynających się zawodowych projektów, zwłaszcza, że tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, wymagać jednak będzie determinacji oraz działania sprzecznego z waszą najgłębszą naturą. Horoskop radzi nie zostawiać spraw samym sobie, lecz zaangażować się w pełni, przyszłość pokaże, że warto było postawić wszystko na jedną kartę.

Druga dekada miesiąca pozwoli utrwalić przyjaźnie, zwłaszcza te budowane latami, w czym wspierać was będzie sekstyl Wenus do Saturna, przebywającego w przyjaznym znaku Koziorożca. Między 14 a 20 grudnia Mars utworzy sekstyl z Plutonem, nie zabraknie więc wam siły ani wiary w siebie, poczujecie energię zdolną przenosić góry, pokonacie konkurencję i wyjdziecie na swoje. Sekstyl Słońca do Urana w dniach 17 – 21 grudnia pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe zamierzenia, zwłaszcza jeśli przyświecać wam będą cele społeczne oraz dobro ogółu, możecie przy tym nieźle zarobić lub uzyskać dofinansowanie ważnego projektu. Trygon Wenus w Skorpionie do Neptuna w waszym znaku pozwoli między 18 a 23 grudnia spełnić niejedno marzenie, niektóre osoby przeżyją romantyczne uniesienie, a nawet miłość od pierwszego wejrzenia, otwórzcie się na porywy serca, zaufajcie przeznaczeniu.

21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, możecie więc przestać się tak szarpać i skupić się na potrzebach bliskich oraz kontaktach z przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia miną szybko, w atmosferze duchowych przeżyć, starajcie się tylko nie zanudzić otoczenia opowieściami o swoich problemach, do czego skłonić może kwadratura Merkurego do Neptuna. Ostatnie dni roku pozwolą pogłębić ważną dla was relację.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *