Horoskop na grudzień 2018 roku dla Koziorożca

Słońce do 21 grudnia, przebywając w znaku Strzelca, wpłynie na was osłabiająco, dodatkowo w pierwszej dekadzie miesiąca kwadratura Słońca do Marsa i Neptuna w Rybach zmusi was do ciągłej obrony swego stanowiska. 2 grudnia Wenus, a 3-go Merkury, wkroczą do przyjaznego znaku Skorpiona, co pomoże wam przemyśleć najważniejsze sprawy i ustalić priorytety, pozostańcie jednak ostrożni w ferowaniu wyroków, bo do 7 grudnia Merkury jeszcze porusza się ruchem wstecznym. Dni między 6 a 8 grudnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem nowiu Księżyca w znaku Strzelca, mogą być znaczące dla decyzji i postanowień, które powinny na razie pozostać tajemnicą.

Druga dekada miesiąca poprawi relacje w przyjaźniach, dogadacie się z osobami zarówno młodszymi, jak i starszymi, w czym pomoże sekstyl Wenus do Saturna, natomiast Mars w sekstylu do Plutona między 14 a 20 grudnia doda wszystkim siły i wytrwałości, pozwoli uporać się z trudnościami i wyzwaniami, jakich nie szczędzi wam od jakiegoś czasu życie. Energia, jaką włożycie w swoje działania, zaprocentuje w przyszłości, pozostańcie niezłomni i otwarci na pojawiające się okazje, szczególnie między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z rewolucyjnym Uranem – w tym czasie zdarzyć się może coś zaskakującego, ale otwierającego nowe, nieznane możliwości.

21 grudnia Słońce wkroczy do waszego znaku, poprawi samopoczucie i ułatwi samorealizację – następnego dnia dojdzie do pełni w Raku, wzrośnie ciśnienie i zaleje was fala emocji, ponieważ na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, na które w ogóle nie liczyliście. Trygon Wenus do Neptuna między 18 a 23 grudnia wyzwoli potrzebę obdarzenia innych bezinteresownym uczuciem, to dobry moment, aby zaangażować się w działalność charytatywną. Wyjątkowo w tym roku zakupy prezentów możecie odłożyć do ostatniej chwili.

Święta miną spokojnie, jeśli uda wam się przy stole uniknąć rozmów o chorobach oraz pieniądzach. Ostatni tydzień roku rozbudzi namiętności i chęć przeżycia niezwykłych chwil, do czego przyczyni się selstyl Wenus w Skorpionie do Plutona w waszym znaku. Sylwester spędzicie bardzo rozrywkowo lub przeciwnie – w zaciszu sypialni, ale w gorącym uścisku ukochanej osoby.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *