Horoskop na grudzień 2017 dla Bliźniąt

Do 23 grudnia Merkury, władca waszego znaku, przebywając w przeciwległym znaku Strzelca, poruszać się będzie biegiem wstecznym, wyznaczając okres niekorzystny dla ważnych życiowych decyzji, podpisywania umów, większych zakupów – szczególnie sprzętu elektronicznego, samochodów i przedmiotów związanych z szeroko pojętą komunikacją. Horoskop radzi, aby wycofać się z istotnych spraw i zająć się potrzebami partnera, świat poczeka, a wy skorzystacie na poprawie relacji z najbliższą wam osobą. Miłość zapuka do serca Bliźniąt bez zobowiązań, nie rzucajcie się jednak w ramiona nowo poznanej osoby, spełnienie znajdziecie przy kimś, kto wróci do was spragniony czułości. Wenus w przeciwległym znaku Strzelca zachęca do flirtów, spotkań towarzyskich oraz spędzania czasu z bliską osobą.

Kwadratura Słońca do Neptuna zapowiada w pierwszym tygodniu grudnia nieporozumienia w pracy, starajcie się nie angażować, ważne decyzje odłóżcie na okres poświąteczny, bo możecie popełnić błąd, który będzie sporo kosztować, przede wszystkim waszych nerwów. Nie jest to dobry moment na rozpoczynanie nowych projektów, znakomicie natomiast pójdzie korekta w tych, które prowadzicie, macie szansę poprawić błędy i wycofać się z niekorzystnych ustaleń. Jeżeli jesteście szefami, to zaufajcie podwładnym i zlećcie zadania, którymi do tej pory zajmowaliście się sami, podzielcie się też pracą ze współpracownikami.

Między 3 a 12 grudnia warto odnowić relacje ze starymi przyjaciółmi, w tym czasie znajdziecie się w otoczeniu osób starszych, doświadczonych i trochę upartych, jeśli poświęcicie im więcej uwagi, dobrze na tym wyjdziecie, przede wszystkim sporo się nauczycie. Po 9 grudnia, kiedy Mars wkroczy do znaku Skorpiona, nadejdzie dobry moment, aby zająć się zdrowiem, zrobić zaległe badania, skorzystać z porady specjalistów. W pracy zrobi się gorąco, nie ścigajcie się, róbcie wszystko we własnym tempie. Między 8 a 12 grudnia odczujecie zamęt w głowie, weźcie pod uwagę, że nie każdy jest szczery w waszym otoczeniu.

Między 14 a 18 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, a Słońce utworzy trygon z Uranem, niektóre Bliźnięta zostaną trafione zagubioną strzała Amora, nic się dla was nie będzie liczyło poza miłością. 20 grudnia Saturn opuści przeciwległy znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, zakończy się więc blisko 3-letni okres ograniczeń, jakim byliście poddani. Jeszcze do Świąt będziecie mocno zajęci i zabiegani, lecz kiedy tuż przed Wigilią Merkury zmieni swój bieg na prosty, wreszcie odpoczniecie wśród bliskich, z głową wolną od spraw, nad którymi trudno było w ciągu minionych tygodni zapanować. Po Świętach wrócicie do pracy w dużo lepszym nastroju, a ostatni tydzień roku poświęcicie na uporządkowanie spraw odkładanych na później.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *