Horoskop na czerwiec 2018 dla Lwa

Do 21 czerwca Słońce przebywa w przyjaznym znaku Bliźniąt, czeka was więc okres licznych spotkań, podróży i wydarzeń, które poprawią wam samopoczucie oraz samoocenę. W pierwszych dniach czerwca partnerzy życiowi oraz biznesowi będą was pospieszać, stresować i skłaniać do większej mobilności, ale ogólnie wyjdzie wam to tylko na dobre. Wielki trygon złożony z benefików, takich jak Wenus, Jowisz i Neptun, działający w pierwszym tygodniu czerwca, wpłynie stymulująco na wspólne zasoby finansowe, sprawi, że poczujecie się komfortowo zarówno na wakacjach, jak i w domu.

Między 3 a 10 czerwca, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Neptunem, poczujecie się trochę zagubieni i niepewni, unikajcie w tym czasie ryzykownych interesów i niepewnych transakcji, bo łatwo was będzie oszukać, zrezygnujcie także z kredytów, a kart kredytowych pilnujcie jak oka w głowie. 12 czerwca do waszego znaku wkroczy powabna Wenus, obdarzając wszystkich wdziękiem, magnetyzmem i pragnieniem miłosnych przeżyć. Między 12 a 18 czerwca ludzie mogą być dla was niezbyt mili i wymagający, nie dajcie się sprowokować i nie reagujcie na zaczepki, bo tylko pogorszycie sytuację. Od 18 do 22 czerwca Wenus w waszym znaku pozostawać będzie w opozycji do pożądliwego Marsa w Wodniku, w związkach zaiskrzy, staniecie się bardziej seksowni i atrakcyjni dla płci przeciwnej, ale jednocześnie staniecie się obiektem zazdrości, jeśli więc chcecie zachować zgodę w związku, unikajcie dwuznacznych sytuacji i niezobowiązujących flirtów.

21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, co dla Lwów nie jest zbyt korzystną sytuacją. Ostatnia dekada miesiąca może wiązać się z osłabieniem i zwyczajnym zmęczeniem, brak energii przełoży się na gorsze samopoczucie, to dobry moment na urlop i ładowanie akumulatorów. Między 21 a 26 czerwca jednak Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie do Urana, miejcie oczy szeroko otwarte, bo może pojawić się bardzo ciekawa zawodowa szansa, nie pozwólcie, aby przeszła wam koło nosa, natomiast ostatni tydzień miesiąca minie już pod znakiem opozycji Słońca do Saturna – dbajcie o zdrowie i unikajcie przepracowania, ze wszech miar zalecany jest wam odpoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *