Horoskop na czerwiec 2018 dla Koziorożca

W waszym znaku nadal przebywają planety wymagające dużych zdolności przystosowawczych, czerwiec jednak wpłynie korzystnie na samopoczucie Koziorożców. Słońce do 21 czerwca przebywa w znaku Bliźniąt, skupiając waszą uwagę na sprawach zdrowia oraz poprawie relacji z podwładnymi oraz współpracownikami. Pierwsze dni miesiąca przyniosą poprawę stosunków międzyludzkich dzięki wielkiemu trygonowi w przyjaznych znakach wodnych, złożonemu z najbardziej beneficznych planet – Wenus, Jowisza oraz Neptuna. Długi czerwcowy weekend zaowocuje nawiązaniem bliskich relacji, osoby wolne mają szansę poznać kogoś według swoich wyobrażeń, natomiast Koziorożce pozostające w stałych związkach od nowa zakochają się w partnerze. Otwórzcie się na miłość, obowiązki zostawcie innym, życie nie polega wyłącznie na spełnianiu oczekiwań.

Miedzy 3 a 8 czerwca mogą pojawić się problemy zdrowotne, jeśli zaplanowaliście w tych dniach wizytę u lekarza, weźcie pod uwagę możliwość pomyłki w diagnozie lub na recepcie, przepisane leki mogą nie zadziałać. W kontakty ze współpracownikami wkradnie się chaos wynikający z nieprawidłowości w przekazywaniu informacji, nie wszystko, co usłyszycie, okaże się prawdą.

Między 12 a 14 czerwca Merkury w przeciwległym Raku utworzy sekstyl do Urana w życzliwym Byku, macie okazję w tych dniach poznać osobę wyjątkową, z którą połączy was przyjaźń, to również dobry moment na wyjawienie swojego oryginalnego stanowiska w nurtujących was sprawach. Niestety, niektóre Koziorożce spotkają się z odrzuceniem ich opinii, do czego przyczyni się opozycja Merkurego do Saturna między 13 a 17 czerwca. Zastanówcie się jednak, czy czasami to wy sami nie staliście się zbyt surowi i konserwatywni w swoich poglądach, unikając otwarcia się na bardziej otwarte i rewolucyjne rozwiązania. Między 18 a 22 czerwca czekają was duże wydatki, starajcie się podjąć wszystkie finansowe decyzje przed 27 czerwca, kiedy Mars w znaku Wodnika zmieni bieg na wsteczny, gdyż może się okazać, że zmuszeni będziecie zwrócić coś, co uznawaliście już za swoje.

21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do przeciwległego znaku Raka, wzmacniając poczucie własnej wartości i przekonanie niektórych Koziorożców o swojej nieomylności. Sekstyl Słońca do Urana między 21 a 26 czerwca pozwoli otworzyć się na bardziej oryginalne podejście do dzieci oraz własnych zainteresowań. Wolne Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku nawiążą interesujące znajomości, a nawet romanse, jednak opozycja Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnich dniach miesiąca, przypomni o obowiązkach, jakie macie wobec partnerów i uniemożliwi swobodne korzystanie z nieograniczonej wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *