Horoskop na czerwiec 2017 dla Skorpiona

Merkury w przeciwległym znaku Byka do 6 czerwca sprzyja negocjacjom i ważnym ustaleniom z partnerami osobistymi oraz biznesowymi, natomiast trygon Słońca w Bliźniętach do Jowisza w Wadze zafunduje szansę na udane podróże zagraniczne oraz międzynarodowe kontakty. Kiedy 4 czerwca Mars wkroczy do Raka, zmęczenie da wam znać o sobie i zaczniecie już myśleć wyłącznie o wakacjach. Czas na miłość nadejdzie po 6 czerwca, kiedy Wenus opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, a także utworzy sekstyl do Marsa – nawet w długoletnich związkach pojawi się namiętność i seksapil. Wolne Skorpiony wpadną w sidła miłości i tym razem to one poczują się zdobywane. Sytuacja taka trwać będzie aż do 18 czerwca, warto więc wybrać się z wybranką na koniec świata lub do sąsiedniej miejscowości, ważne żeby być razem i korzystać z przyjemności, jakie dają wzajemne uczucia. Partner/ka wabić was będzie zamiłowaniem do rozkoszy ciała i stołu, zatroszczy się o dobre samopoczucie i prawdziwy relaks.

W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, w okolicach pełni w Strzelcu, do której dojdzie 9 czerwca, okaże się, że przeinwestowaliście i trzeba ograniczyć wydatki. Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu przypomni o zobowiązaniach finansowych, wizyty w urzędach okażą się męczące, a urzędnicy będą albo na urlopach, albo zapracowani, co ogólnie nie wróży zbyt dobrze.  Z pomocą przyjdą szeregowi pracownicy i podwładni, którzy znajdą wyjście z sytuacji.

21 czerwca Słońce i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do zasadniczego Raka, w którym przebywa już Mars. Sprawy międzynarodowe nabiorą znaczenia, od 24 czerwca rozpoczniecie nowy projekt wymagający dużego zaangażowania, waszym wrogiem okaże się brak cierpliwości. Pojawi się możliwość zaciągnięcia korzystnego kredytu, kiedy między 22 a 27 czerwca Wenus utworzy trygon do Plutona. W związkach nastąpi czas weryfikacji i podjęcia decyzji czy to, co was łączy to prawdziwa miłość, czy tylko namiętność.

Zachowajcie szczególną ostrożność w ostatnich dniach czerwca, ponieważ opozycja Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu wpłynie destabilizująco zarówno na sprawy rodzinne, jak i zawodowe. Powstrzymajcie się w tym czasie od impulsywnych reakcji, bo to, co możecie zniszczyć swoją złością, okaże się nie do odbudowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *