Horoskop na czerwiec 2017 dla Koziorożca

Pierwszy tydzień czerwca pozwoli wam pogodzić to, czego pozornie pogodzić się nie da: tradycję z nowoczesnością, stare z nowym, młodych z doświadczonym. Wszystko za sprawą Wenus w koniunkcji z Uranem w trygonie do Saturna. Osoby, które nie pogodzą się z nadchodzącymi zmianami, zostaną w tyle i wszyscy o nich zapomną.

Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 1 do 8 czerwca, pozwoli wam zabłysnąć w pracy, kariera ruszy do przodu, a współpracowników zaskoczycie otwartym umysłem i pomysłowością. Kiedy 4 czerwca Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku doświadczą ataków ze strony partnerów, już po dwóch dniach okaże się jednak, że to po prostu pożądanie i miłość są przyczyną pobudzenia odbieranego jako atak. Otwórzcie się na uczucie pukające do waszych drzwi, nie brońcie się przed spełnieniem, bo kiedy 6 czerwca Wenus wkroczy do znaku Byka i utworzy sekstyl do Marsa w Raku, co potrwa do 18 czerwca, partner obdarzy was namiętną miłością. Relacja, jaką macie szansę utworzyć, będzie miała praktyczny charakter i zakończyć się może zbudowaniem wspólnego gniazda.

Wielkie uczucia powodują zwykle proporcjonalnie duże trudności, dlatego opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu wywoła ograniczenia ze strony osób słabszych lub w podeszłym wieku, którymi będziecie zmuszeni się zaopiekować. Z jednej strony motylki w brzuchu, z drugiej obowiązki – trudno się dziwić, że wzbudzi to jakiś rodzaj frustracji. Nie martwcie się jednak, trygon Merkurego do Jowisza w dniach 12-15 czerwca pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie, a sekstyl Słońca do Urana w dniach 15-21 czerwca, zakończy z dobrym skutkiem wszystkie trudne sytuacje.

Czas między 6 a 21 czerwca sprzyja rozwojowi miłości, podróżom zagranicznym oraz zawodowym wyzwaniom, natomiast po 21 czerwca, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do przeciwległego znaku Raka, pojawią się trudności interpersonalne, a obecność w tym znaku planety Mars wzbudzi podniecenie i nadmierną emocjonalność. Kiedy w dniach 22 – 27 czerwca Wenus utworzy trygon do Plutona w waszym znaku, miłość zamieni się w nieobliczalną namiętność połączoną z zazdrością, nie pozwólcie zapanować nad sobą negatywnym emocjom.

24 czerwca nów w znaku Raka może wyznaczyć początek ważnej znajomości. W ostatnich dniach czerwca szczególną ostrożność powinny zachować osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku – jeśli nie powstrzymacie emocji, jakiś etap w życiu zakończy się bezpowrotnie lub narazicie się na ataki partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *