Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Wagi

Słońce w Pannie do 23 września osłabia was energetycznie, warto w tym czasie zwolnić tempo i wybrać się na wakacje, okazja pojawi się już w dniach 6 – 10 września, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z kochającym podróże Jowiszem. Między 14 a 16 września pojawi się szansa na udaną inwestycję, możecie niespodziewanie otrzymać dotację lub dofinansowanie projektu, ponieważ dojdzie do nowiu Księżyca w Pannie w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, niektóre Wagi dostaną propozycję korzystnego kredytu, a ponieważ 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji, możecie śmiało podejmować nawet ryzykowne decyzje. O zdrowie zadbajcie między 17 a 21 września, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna, mogą bowiem pojawić się jakieś trudne do zdiagnozowania dolegliwości, ale trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września obdarzy was siłą i wytrzymałością, zdolną pokonać wszelkie przeciwności. 23 września Słońce wkroczy do waszego znaku i wszystko się zmieni, odzyskacie energię i chęć do zadbania o własne potrzeby. Ostatnie dni miesiąca przyniosą sporo emocji, bowiem dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Baranie, a ponieważ w tym czasie również Wenus, władczyni waszego znaku, odbierze sprzeczne sygnały od Marsa i Urana, w związkach może dojść do prawdziwej rewolucji – jakaś przyjaźń ma szansę przerodzić się w relację miłosną, pojawią się krótkie ekscytujące romanse lub namiętne trójkąty, wprowadzające zamieszanie w życiu.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywająca w życzliwym Lwie, 4 września zmieni bieg na prosty, więc wasze sprawy, szczególnie miłosne, mają szansę wyjść na prostą. Pojawi się jednak sporo zawirowań uczuciowych, zwłaszcza dotyczących przyjaźni, kiedy w dniach 16 – 18 września Wenus znajdzie się w kwadraturze do dobroczynnego Jowisza, życie towarzyskie rozkwitnie, pojawi się szansa na dobre inwestycje, ale możecie odrobinę przesadzić w wymaganiach. Jeszcze bardziej emocjonująco zrobi się w końcówce września, gdy Wenus utworzy sekstyl z pożądliwym Marsem w waszym znaku i kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – zarówno związki, jak i finanse czekają rewolucyjne zmiany.
Mars przez cały miesiąc tranzytuje wasz znak, ale ponieważ otwarta walka nie leży w waszej naturze, możecie przeżywać frustrację w sytuacjach, wymagających zdecydowanego działania, zwłaszcza że jedyny aspekt, jaki Mars utworzy to w końcówce miesiąca rozbudzający ochotę na seks i romanse sekstyl Wenus do Marsa.

Merkury w Pannie porusza się biegiem wstecznym do 15 września, skłaniając do ukrywania swoich myśli i planów. W dniach 4 – 6 września Merkury najpierw utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem a następnie znajdzie się „w sercu” Słońca, to dobra okazja, aby wybrać się gdzieś, gdzie już kiedyś byliście i dobrze się tam czujecie, aby naładować akumulatory, to również aspekt sprzyjający kontynuacji edukacji, co może być istotne w związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. 25 września, po wyjściu z retrogradacji, Merkury ponownie znajdzie się w tej konfiguracji, tym razem w biegu prostym, okaże się to korzystne dla planowanych inwestycji, podróży zagranicznych oraz rozpoczynania nauki, co dotyczy głównie studentów.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *